14 Лютого 2018
День всіх закоханих

За традицією, креативно та весело студенти Чернівецького коледжу дизайну та економіки відсвяткували День святого Валентина. Романтичний перфоманс «Формула кохання» став атмосферною подією, яка запам’ятається несподіваними миттєвостями радості, щирого сміху, нових симпатій та яскравих вражень. В конкурсній програмі взяли участь студенти першого курсу, четверо юнаків та четверо дівчат, які виборювали перемогу за звання «Найкраща пара», виконуючи різноманітні творчі завдання та демонструючи власні таланти.

Студенти коледжу спільно з Студентською радою коледжу привітали всіх присутніх у відео-зверненні, в якому розповіли про те, що для них означає кохання та які почуття з ним пов’язані. Керівник культурно-просвітницького сектору Студентської ради подарувала глядачам емоційне та чуттєве виконання пісні Kodeline – All I Want. А найбажанішим та найочікуванішим подарунком стало відео-привітання від команди КВК «Правельниє пацани», як завжди драйвові та запальні.

За підсумками оцінок журі переможцями конкурсу стала пара №4 Ткачук Олександр (група 1-072) та Худоярова Тетяна (група 1-182Б), які набрали найбільшу кількість балів та вразили своєю неординарністю. Вітаємо всіх учасників зі святом, дякуємо за ваші емоції та запал, бажаємо кохати до втрати свідомості, адже доки ми любимо – доти ми живемо, і нехай на дворі все ще кружляє зимова заметіль, в наших серцях вже розквітає тепла барвиста весна.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38