Сьогодні, у День Гідності та Свободи, до Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну завітали активісти Помаранчевої революції та Революції Гідності – колишні представники студентського самоврядування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та справжні патріоти Чернівців:
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_2093-300x199.jpeg)
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_2095-300x225.jpeg)
Сьогодні у Резиденції молоді студенти економічного відділення разом з викладачем Наталкою Кучінік і практичним психологом Іриною Горожанською мали можливість пограти в симуляційну гру «Світ Громад».
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_3360-300x225.jpeg)
Чудовий осінній день, саме час для активного відпочинку студентства. 11 листопада 2023 року на базі Чернівецького медичного фахового коледжу за підтримки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та створеної при ньому Студентської ради було проведено інтелектуальний квест для студентів фахових коледжів міста Чернівці «Пізнай своє місто».
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_3348-300x199.jpeg)
Студентка третього курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Катерина Топоркова взяла участь у ІХ Міжнародній студентській науковій конференції «Облік, аналіз і контроль в системі управління суб’єктами економіки». Конференція проходила на базі Національного університету «Львівська політехніка» 10 листопада 2023 року.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_3346-300x212.jpeg)
Сьогодні, у Міжнародний день бухгалтера, студенти Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну, які опановують освітню програму «Облік і оподаткування», пишаються своєю належністю до цієї складної, напруженої, відповідальної та важливої справи, потреба в якій ані трохи не зменшилася ні з плином часу, ні з технічним прогресом.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_3317-300x199.jpeg)
Сьогодні у Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну для студентів першого курсу відбувся квест «Відчуй дивосвіт науки», організований викладачами циклової комісії природничо–математичних дисциплін.
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/11/400124515_319550597491307_3960555976214541897_n-300x225.jpg)
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/11/398486930_319541677492199_37010701947834810_n-300x200.jpg)
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/11/398587562_317925787653788_4118750274021421559_n-300x200.jpg)
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_3314-300x139.jpeg)
Осінь – це друга весна, коли кожен листок – квітка (Альбер Камю)