21 Листопада 2023
День Гідності та Свободи – Вільна Україна

Сьогодні, у День Гідності та Свободи, до Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну завітали активісти Помаранчевої революції та Революції Гідності – колишні представники студентського самоврядування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та справжні патріоти Чернівців:

▫️Кучуран Андрій, політолог, фахівець з комунікацій та проєктного менеджменту, нині – військовослужбовець Сил територіальної оборони, старший лейтенант, командир взводу.

▫️Ольга Обершт, радниця Чернівецького міського голови, консультантка Антикорупційної ініціативи ЄС.

▫️Дмитро Павлюк, завідувач Центру культури і дозвілля Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, викладач історії Фахового коледжу ЧНУ імені Юрія Федьковича.

Згадуючи події Євромайдану та Революції гідності, викладач історії України Ірина Добржанська разом зі студентами другого курсу та активістами студентського самоврядування коледжу провели бесіду–інтерв’ю на тему: «День Гідності та Свободи – Вільна Україна».

День Гідності та Свободи є знаковим для усіх українців.

Запрошені гості розповіли студентам про значення та причини Євромайдану та Революції гідності. Також вони поділились своїми спогадами про те, як стали учасниками Євромайдану, як організовували зібрання студентів, створювали наметове містечко в Чернівцях на Центральній площі, складали звернення, приймали рішення долучитися до активістів Київського майдану. Із великою зацікавленістю студенти слухали гостей. Під час зустрічі було багато цікавих запитань від студентів коледжу, одним із них було таке: «Як реагували на ваше рішення батьки та викладачі?». Відповідаючи на запитання, що вони вкладають у поняття патріотизм, молоді люди  були одностайні: «Гідність та Свобода».

Однозначно, Революція гідності залишила глибокий визначальний і незабутній слід в історії України.

Наостанок студенти коледжу подарували гостям виготовлені власноруч жовто–блакитні серця як частку нашої вдячності та поваги людям, що творять історію України.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38