Символіка коледжу

Положення про символіку Державного вищого навчального закладу «Чернівецький коледж дизайну та економіки»

Загальні положення

  1. Емблема (гр. Emblema – вставка, рельєфна прикраса) – це умовне зображення, яке є помітною ознакою і символом установи.

  2. Завдання емблеми полягає в тому, щоб стилізованими графічними символами передати максимум інформації (або концептуально важливу інформацію).

  3. Емблема вищого навчального закладу повинна передавати геральдичні та вексилогічні традиції нашого народу, враховувати регіональну специфіку та відображати його науково–освітнє спрямування вищого навчального закладу.

 

Опис емблеми

Без названия1

Емблема Чернівецького коледжу дизайну та економіки – коло утворене логотипом і контурним написом червоного кольору («Чернівецький коледж дизайну та економіки»).

Емблема має символічний характер. Коло є знаком довершеності, успіху і всеосяжності. Відкрита книга традиційно символізує пошук, навчання, здобуття знань, творення. Концепція навчального закладу, який об’єднує у своєму складі два напрями – дизайн та економіку, відтворена у графічних варіаціях палітри кольорів, конструкторського лекала і соняха з променями сонця.

Кристалічний ідеально націлений ввись силует олівця, академічна шапочка студента і рух пензля вказують на перспективу навчання, творчого пошуку і становлення особистості майбутнього спеціаліста. Архітектурна панорама міста Чернівці вказує на місцеву приналежність навчального закладу, збереження традицій рідного краю.

Обрані кольори характерні для народної творчості і крайової символіки. Синій – один з національно–державних кольорів вказує на чесність, вірність і бездоганність. Золото – ознака віри і справедливості, осяяння зірки. Срібло втілює надію і шляхетність. Червоний акумулює енергетику творення, бездоганний смак і відмінний результат.

Опис знаку–символу

Без названия2

Логотип навчального закладу являє собою цілісну структуру – квадрат з довільною комбінацією фігури людини, шапочки студента у вигляді літери «К» і горизонтального напису «Чернівецький коледж дизайну та економіки». Кольорове вирішення логотипу контрастне.

 

 

 

Прикінцеві положення

  1. Право на користування символами належить Чернівецькому коледжу дизайну та економіки.

  2. Символи коледжу використовуються в офіційних документах внутрішнього користування, при листуванні з підприємствами, установами і приватними особами, під час проведення наукових, навчально–виховних, громадсько–культурних і спортивно–оздоровчих заходів за участю представників коледжу.

  3. Виготовлення, тиражування і використання символіки Чернівецького коледжу дизайну та економіки без дозволу керівництва забороняється.

Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss