Вступне слово директора

 

Дорогі друзі! 

Радий вітати Вас на офіційному сайті Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну. Заснований 1940 року, коледж може пишатися не одним поколінням викладачів та студентів, які зробили гідний внесок у розвиток економічного, культурного та суспільно–політичного життя не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Проходили десятиліття, змінювалися покоління випускників, кожне з яких лише примножувало велич і славу аlma mater.

Сьогодні коледж – це престижний навчальний заклад з багаторічною історією та традиціями, головним завданням якого є навчально–виховна, науково–методична та інноваційна діяльність. Основу сучасної концепції розвитку коледжу становить підготовка кваліфікованих кадрів, конкурентоздатних на ринку праці, впровадження інформаційно-комунікаційних технологій для навчальної та методичної роботи, постійна модернізація матеріально–технічної бази та подальша інтеграція у європейський освітній простір.

Ми цінуємо те, що маємо: цінуємо наших студентів, їх індивідуальність, ініціативність і творчі здібності, цінуємо дружні відносини з численними партнерами, спільно з якими реалізуються перспективні науково–освітні, культурні та соціальні проекти, цінуємо увагу і підтримку з боку органів державної влади та місцевого самоврядування, які сприяють ефективному функціонуванню нашого навчального закладу. І разом з тим, ми прямуємо до нових висот: створюємо міцний кадровий і науково–методичний фундамент для відкриття нових спеціальностей, переймаємо й активно застосовуємо досвід провідних вищих навчальних закладів, забезпечуємо належні умови для якісної практичної підготовки та гідного працевлаштування випускників.

Пройде час, і наше повсякдення стане історією, тому колектив коледжу робить усе, щоб теперішнє наших студентів стало яскравою сторінкою не лише їх життя, а й літопису Чернівецького коледжу дизайну та економіки. Будуймо традиції разом!

Зі щирою повагою

Директор коледжу, Відмінник освіти України

Алла Гапей

Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss