У всі часи, скільки існує студентство, його звичаї і традиції були невід’ємною частиною навчання в коледжі. Одна з цих традицій – посвята першокурсників у студенти.
Читати >>
24 Вересня 2022
Відбулася урочиста церемонія посвяти у студенти
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_6226-300x200.jpg)
19 Вересня 2022
Майстер–клас від чемпіона
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0287-300x199.jpg)
Сьогодні в спортивному залі Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну зібралися ті, хто забажав розбавити своє спортивне дозвілля, а також отримати порцію знань і перейняти часточку досвіду у справжнього професіонала.
Читати >>
15 Вересня 2022
Читати >>
Ознайомлення з елементами офіційного працевлаштування. Специфіка працевлаштування неповнолітніх
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0256-1-300x199.jpg)
Для торгівлі людьми не існує кордонів. Але наше громадське усвідомлення цієї проблеми дуже важливе для всього суспільства сьогодні. Дотримуючись правил безпечної подорожі та дбаючи про свої права і власну безпеку – тільки так можна себе захистити.
14 Вересня 2022
Читати >>
Першокурсники, багатьох з вас хвилює питання – хто отримуватиме стипендію у першому семестрі?
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2022/09/306341421_160483286642986_2380900198750460562_n-1-300x200.jpg)
То ж ми відповідаємо: сьогодні на засіданні Стипендіальної комісії затверджено Реєстр стипендіатів, яким з 1 вересня призначається академічна стипендія в розмірі 1510 грн. щомісяця. У Реєстр стипендіатів потрапили студенти з рейтингового списку, складеного на підставі конкурсного балу, отриманого під час вступу.
9 Вересня 2022
Читати >>
Дію карантину продовжено
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2022/09/305974668_159197926771522_6024098932257647415_n-300x200.jpg)
Відповідно до наказу від 01 вересня 2022 року № 99 «Про організацію протиепідемічних заходів в коледжі та студентському гуртожитку на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (Covid–19)» дію карантину на території Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну продовжено до 31 грудня 2022 року
7 Вересня 2022
Читати >>
Відбулися «Ігри Чемпіонів 2022»
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_2098-1-300x225.jpg)
Сьогодні було багато позитивних емоцій, гарного настрою, натхнення та посмішок на обличчях. Попри важкі часи студенти і викладачі демонструють оптимізм, бо ми, українці, переможці! Боротьба і сила духу, вирій почуттів і жага перемоги – все це чудовий і багатий олімпійський світ. А ще олімпійський рух, який завжди підтримують студенти Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну.
6 Вересня 2022
Читати >>
Безпечні умови організації навчання
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_1792-300x199.jpg)
Сьогодні у Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну були присутні фахівці Чернівецького районного управління ГУ ДСНС України у Чернівецькій області Артем Кожокар та Станіслав Балдін, які провели практичне заняття з учасниками освітнього процесу на тему: «Укриття учасників навчального процесу у фонді захисних споруд цивільного захисту».
3 Вересня 2022
Читати >>
Здобутки студентів
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2022/09/305195287_157694466921868_84595885042345023_n-300x212.jpg)
З 16 червня по 29 серпня на інтернет–платформі «На Урок» проходила XIV Всеукраїнська інтернет–олімпіада «Літо–2022», до якої долучилися і викладачі циклової комісії природничо–математичних дисциплін та студенти Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну.
1 Вересня 2022
Першовересневе…
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2022/09/303599683_157350933622888_7171315013091809355_n-300x200.jpg)
Сьогоднішній День знань – ще одне нагадування всім нам про те, наскільки сильним є прагнення в українців вчитися за будь–яких обставин. Тож нехай у новому навчальному році буде якнайменше приводів відвідувати укриття та якнайбільше можливостей здобути якісні знання, що стануть значущими та необхідними для кожного з вас, дорогі наші студенти!
Читати >>