7 Вересня 2022
Відбулися «Ігри Чемпіонів 2022»

Сьогодні було багато позитивних емоцій, гарного настрою, натхнення та посмішок на обличчях. Попри важкі часи студенти і викладачі демонструють оптимізм, бо ми, українці, переможці! Боротьба і сила духу, вирій почуттів і жага перемоги – все це чудовий і багатий олімпійський світ. А ще олімпійський рух, який завжди підтримують студенти Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну.

Сьогодні, напередодні Дня фізичної культури і спорту, студенти–першокурсники «запалили» на «Іграх Чемпіонів». Конкурси, естафети, інтелектуальні змагання – все це передбачили в програмі заходу викладачі фізичного виховання Таїсія Столярчук та Олександр Помагаєв. Під драйовий плейлист від культорганізатора Сергія Янушевського, під уважним поглядом суддів Надії Фоглінської, Оксани Карпенко та Віри Фоглінської, за підтримки кураторів академічних груп Вікторії Лаготюк, Вікторії Гуцуляк, Анни Молофій, Ірини Товкач, за сприяння студентської ради та профспілкової організації студентів – спортивне свято вийшло яскравим і незабутнім.
У швидкості, спритності, влучності та витривалості змагалися чотири команди. Цього року етапи змагань були не легкими – успіх приносила не лише хороша фізична форма кожного учасника, а й злагоджена робота усієї команди.
В серйозній боротьбі, показавши найкращі командні та фізичні здібності, перемогла команда групи 1–072 спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». Саме вони здобули Золоту медаль на «Іграх Чемпіонів 2022». Срібним призером стала команда групи 1–182А спеціальності «Моделювання та конструювання виробів легкої промисловості». Бронзовою медаллю нагороджено команди груп 1–071 спеціальності «Облік і оподаткування» та 1–182Б спеціальності «Моделювання та конструювання виробів легкої промисловості».
Найприємніше те, що кожного учасника змагань та глядача об’єднало одне з найбільш глибоких людських почуттів кожного українця сьогодні – патріотизм. І це свідчить про те, що наша нація незламна і непереможна!
 


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38