29 березня 2024 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії з атестації педагогічних та інших працівників Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7764-300x199.jpeg)
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7783-300x225.jpeg)
На звернення працівників МКП «Центр стерилізації тварин» до небайдужих чернівчан з проханням допомогти кормом для собак (адже там утримується набагато більше тварин, ніж передбачено нормою) знову відгукнулись студенти та педагоги Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7706-300x199.jpeg)
Учора, з нагоди Всесвітнього дня історика, що відзначають 28 березня, викладач історії України, кандидат політичних наук Ірина Добржанська спільно з активом Студентської ради Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну провели інтелектуальні змагання з історії.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7664-300x300.jpeg)
Вітаємо Аліку Савицьку, студентку першого курсу освітньої програми «Технології легкої промисловості» та викладача іноземних мов Крістіну Зикову з перемогою (друге місце) на обласній олімпіаді з англійської мови серед студентів закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7767-300x200.jpeg)
27 березня на базі Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну відбулася Обласна олімпіада з англійської мови серед студентів І–ІІ курсів із 17 фахових коледжів Чернівецької області.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7464-300x199.jpeg)
Найкращий спосіб закріпити набуті знання – застосувати їх при вирішенні практичних ситуацій, а використання сучасних освітніх інструментів максимально допоможе в цьому.
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7424-300x225.jpeg)
«Ріки незмінно течуть додому». Під таким гаслом проходить «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7429-300x199.jpeg)
Тренінг – це насамперед навчання, що опирається на досвід людини, а також допускає, що присутні на ньому люди, окрім отримання нової інформації, мають можливість відразу використовувати її на практиці, виробляючи нові навички.
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7487-300x169.jpeg)
В рамках #GlobalMoneyWeek2024 студенти другого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» разом з викладачем англійської мови Іриною Баглай обговорили важливі аспекти «Payment Security».
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_6953-300x199.jpeg)
Артур Жаворонок – власник і директор консалтингової фірми «PrivatConsult», кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів і кредиту Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, провів лекцію–тренінг «Правила роботи з ФОП у 2024 році» для студентів третього курсу економічного відділення Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7413-300x199.jpeg)
Використовуючи матеріали Національного банку України, викладач фінансово–економічних дисциплін Сергій Котельбан ознайомив студентів другого курсу економічних спеціальностей з історією розвитку шахрайства та методами боротьби з ним.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7400-300x199.jpeg)
В Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну пройшов семінар-практикум «Податок на додану вартість: новації» з експерткою з питань обліку та оподаткування, бізнес-консультанткою та власницею компанії ТОВ «ГрандКонсалт» Оксаною Журбей.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7116-300x199.jpeg)
У рамках #GlobalMoneyWeek викладач фінансово–економічних дисциплін Сергій Котельбан провів зі студентами другого курсу спеціальності «Облік і оподаткування» економічну гру «Монополія».
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7343-300x199.jpeg)
Сьогодні для студентів другого курсу економічних спеціальностей Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну був проведений інтерактивний тренінг «Інформаційна безпека студентів у сучасних реаліях» від громадської організації #ФондСимволи.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7319-300x199.jpeg)
В Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну пройшов майстер–майнд з Олександром Богачиком – співвласником компаній Brushme та Artfour & Franklin та студентами другого курсу економічного відділення.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7296-300x225.jpeg)
Вивчення теми «Права людини» з навчальної дисципліни «Правознавство» майбутніми фахівцями з фінансів доповнено викладачем Русланом Кучініком переглядом освітнього серіалу «Бізнес і права людини» на платформі Дія.Освіта.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7214-300x225.jpeg)
Навчання для студентів випускних курсів добіжить кінця за кілька місяців, тож їм важливо зосередитися на питанні працевлаштування в найближчому майбутньому. Саме тому студенти третього курсу спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Облік і оподаткування» прийшли на кар’єрну зустріч, що відбулася в Чернівецькій міській філії Чернівецького обласного центру зайнятості.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7272-300x200.jpeg)
Упродовж двох останніх днів в Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну для студентів першого та другого курсів проводилися правоосвітні бесіди на тему: «Профілактика явища булінгу в закладі освіти».
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7265-300x200.jpeg)
Для студентів економічного відділення Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну проведено онлайн-практикум на тему «Можливості сервісу YouControl для перевірки юридичних та фізичних осіб».
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7257-300x199.jpeg)
Відбулася зустріч студентів третього курсу економічного відділення з Наталією Науменко, провідним фахівцем відділу підбору персоналу Укрпошта, яка знайомила студентів з цікавими історичними фактами, сучасними послугами та вакансіями національного оператора поштового зв’язку.
Читати >>