21 Березня 2024
Майстер–майнд з Олександром Богачиком

В Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну пройшов майстер–майнд з Олександром Богачиком – співвласником компаній Brushme та Artfour & Franklin та студентами другого курсу економічного відділення.

👤Олександр розповів про перші кроки у напрямку створення бізнесу, поділилися й інші учасники зустрічі власним досвідом щодо перших зароблених коштів. Спікер зазначив, що на шляху до власної справи мали місце й певні факапи, однак вони допомогли винести цінні уроки, що важливо завжди прораховувати декілька сценаріїв розвитку подій при запуску бізнес–проектів: не лише позитивний, а й негативний чи нейтральний.

🎓Студенти почули важливі меседжі, що бізнес можна розпочати і без великого стартового капіталу, що для побудови власної справи важливо креативно мислити, шукати ідеї, однодумців та наполегливо крокувати до поставленої мети. Разом із аудиторією обговорив і питання ризиків бізнесу, його масштабування, партнерства та відповідального ведення в умовах війни.

Олександр висловив власне переконання щодо важливості вивчення таких навчальних дисциплін, як менеджмент та маркетинг, оскільки їх засвоєння дозволить сформувати багато цінних навиків та допоможуть в запуску власних проектів, в налаштуваннях бізнес–процесів та комунікацій.

🙌Вдячні Олександру Богачику за цінні та натхненні думки, щирість та настанови, а також за відповіді на цілу сесію питань, які сипалися від учасників зустрічі!

 #GMWUkraine2024

#ProtectYourMoney

#SecureYourFuture

#GMW2024


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss