Пошта доставила привід для вдячності студентам і викладачам Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну, які долучилися у 2021 році до заходів міжнародної кампанії з фінансової обізнаності Global Money Week, і потрапили у ТОП–10 найактивніших закладів вищої освіти з–поміж 130 закладів освіти України, за що відзначені відповідним дипломом
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2021/04/D026BE1E-7EAB-49E2-9C5F-5D98D8F88617-300x212.jpeg)
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2021/04/22-kopyya-300x169.jpg)
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2021/04/BUH-kopyya-300x169.jpg)
Сьогодні відбувся захист курсових робіт з дисципліни «Фінансовий облік», в них розкрито особливості організації та ведення обліку активів, дебіторської та кредиторської заборгованостей, власного капіталу, формування фінансових результатів діяльності підприємства та методики складання фінансової звітності.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2021/04/88BFAFF2-0F64-4E51-9A30-25EF4EB21DD7-300x224.jpeg)
Незабаром ми святкуватимемо найбільше християнське свято – Великдень. Сьогодні студенти і викладачі коледжу мали змогу виготовити неодмінний символічний атрибут цього свята – писанку.
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2021/04/28C344A5-A796-49E2-83FF-EF935C017744-300x212.jpeg)
Година Землі – це найбільша світова щорічна ініціатива на підтримку збереження планети та сталого використання її ресурсів. Ми долучилися до традиційних акцій з нагоди Години Землі щоб дізнатися більше про екологічні проблеми планети й шляхи їх розв’язання.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2021/04/F1BF39DA-C8FE-4460-AC60-3435FF58190C-300x212.jpeg)
22 квітня студенти першого та другого курсів Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну під керівництвом викладача Божени Буркут взяли участь в онлайн–марафоні до 51–го Дня Землі «Відновимо планету разом», який відбувся на Всеукраїнській платформі Earth Day Ukraine.
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2021/04/63230704-EDD0-488F-B3F8-D9231F668555-300x212.jpeg)
22 квітня викладачами циклової комісії природничо-математичних дисциплін було проведено пізнавально-виховний захід «Чорнобильська трагедія: оцінка подій та аналіз наслідків».
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2021/04/F5AE5B24-1973-4C40-9257-3A0CAC2113DB-300x169.jpeg)
В Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну вже декілька років діє молодіжний науково-методичний проєкт «Творчість та інновації в системі професійної підготовки фахівців». В рамках цього проєкту відбуваються студентські науково-практичні конференції, семінари, круглі столи та конкурси.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2021/04/2D6B6115-F281-4533-87D6-4EBE37E6FFA9-300x195.jpeg)
Сьогодні відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІІ рівня при Департаменті освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, на якому було прийнято рішення про присвоєння кваліфікаційних категорій та педагогічних звань
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2021/04/4A8525F9-0F94-445D-8D51-7EF3A751FEF0-300x212.jpeg)
Студенти третього курсу спеціальності «Облік та оподаткування» за ініціативи викладача Світлани Душенко в рамках вивчення навчальної дисципліни «Оподаткування суб’єктів підприємництва» пройшли партнерський курс «Фінансова грамотність для підприємців» на платформі Дія.Бізнес від Міністерства цифрової трансформації України.
Читати >>Цієї п‘ятниці, 23 квітня о 13:00, разом з майстром народного мистецтва України Василем Беженарем ми будемо вчитися розписувати писанки, щоб до Великодня створити свій власний символ радості та воскресіння.
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2021/04/2-1-300x200.jpg)
З метою підвищення рівня якості викладання навчальних дисциплін у Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну та оцінювання навчання з використанням дистанційних технологій у період карантину, адміністрація коледжу проводить анонімне опитування «Дистанційне навчання очима студентів»
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2021/04/6350BCF6-43B2-44FB-8E9C-B1BFE0E1DA41-300x226.jpeg)
15 квітня викладачем хімії, біології та екології Боженою Буркут разом зі студентами І-ІІ курсів Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну зорганізовано та проведено студентську науково-пошукову конференцію до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи. До участі у конференції була запрошена Галина Георгіївна Москалик, кандидат біологічних наук, доцент кафедри екології та біомоніторингу інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2021/04/F77767BE-476A-4E85-8B25-199F12D53607-300x228.jpeg)
Чернівецький фаховий коледж технологій та дизайну уклав договір про співпрацю з Товариством з обмеженою відповідальністю «МАСТЕР: СТРІМ». Договір покликаний об’єднати зусилля в навчанні та поширенні у Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну інформації про українські інноваційні IT–рішення і розробки, а також сприяти поліпшенню якості викладання, підвищенню рівня науково-методичного забезпечення освітнього процесу, удосконаленню системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів через застосування у своїй методичній та освітній діяльності комп’ютерної програми–платформи MASTER.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2021/04/15FC0CD8-D706-4603-ABE0-5A9F2A1E6C58-300x195.png)
14 квітня 2021 року викладачами математики Галиною Волошин та Надією Фоглінською разом зі студентами першого курсу Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну було проведено пізнавальний захід «Математика серед інших наук».
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2021/04/D971F903-541F-4397-A18A-D3457684711C-300x188.jpeg)
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2021/04/sketch-300x199.jpg)
Сьогодні педагоги коледжу та студенти–модельєри відвідали майстер–клас викладача Кишинівського Державного педагогічного університету ім. І. Крянге (Молдова) Рябенкі Євгенія на тему «Її величність – лінія». Євген розповів про жанри та стилі скетчінгу, про сучасні матеріали і техніки декорування.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2021/04/170698000_213226160593682_8604498884683588286_n-300x212.jpg)
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2021/04/169866296_213288807254084_5016353581320057099_n-300x200.jpg)
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2021/04/169617772_213213960594902_5387695700895436428_n-300x203.jpg)
А от і перші результати студентського Global Money Week 2021. Підведені підсумки Вікторини від Музею грошей Національного банку України. І вкотре чудові новини для Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну! Цього разу студентка третього курсу спеціальності «Облік та оподаткування» Анна Прокопець увійшла у топ-10 переможців! Вітаємо!
Читати >>