23 Квітня 2021
А ви вже написали свою писанку до Великодня?

Незабаром ми святкуватимемо найбільше християнське свято – Великдень. Сьогодні студенти і викладачі коледжу мали змогу виготовити  неодмінний символічний атрибут цього свята – писанку.

Адже в мозаїці різних жанрів народної творчості почесне місце посідає писанка — символ відродження, життя, радості, любові, щастя. Майстер–клас онлайн з писанкарства провів художник, майстер народного мистецтва України Василь Беженар, запрошений для навчання цьому сакральному мистецтву студентів та викладачів Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну. Митець розповів цікаві факти про історію писанки: що вона собою являє, де її витоки, основні кольори та орнаменти, зміст закодованих символів, регіональні особливості, а також умови її виготовлення (хто, де і коли має розписувати, з якими думками і почуттями). Не зважаючи на те, що спільна творчість відбувалась онлайн, все таїнство творення писанки було оповите атмосферою затишку, світла і добра.

По завершенні роботи майстер–класу кожен його учасник міг продемонструвати свій власний маленький світ, відтворений у писанці…

А ви вже написали свою писанку до Великодня? Якщо ні – мерщій до писачка!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38