14 Квітня 2021
Укладено договір співпраці

Чернівецький фаховий коледж технологій та дизайну уклав договір про співпрацю з Товариством з обмеженою відповідальністю «МАСТЕР: СТРІМ». Договір покликаний об’єднати зусилля в навчанні та поширенні у Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну інформації про українські інноваційні IT–рішення і розробки, а також сприяти поліпшенню якості викладання, підвищенню рівня науково-методичного забезпечення освітнього процесу, удосконаленню системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів через застосування у своїй методичній та освітній діяльності комп’ютерної програми–платформи MASTER.

Координатор співпраці від Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну – викладач обліково–фінансових дисциплін Наталка Кучінік розповіла про можливості, які відкриваються для викладачів та студентів у рамках домовленостей з ТОВ «Мастер: Стрім»:

– Після підготовки і підтвердження кваліфікації викладачів щодо комп’ютерної програми-платформи MASTER Чернівецький фаховий коледж технологій та дизайну стає «Сертифікованим центром навчання». Студенти економічного відділення в рамках вивчення навчальних дисциплін за освітніми програмами «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування» будуть знайомитися з можливостями імплементації в управлінську практику ІТ–рішень, що реалізовані в програмних продуктах «MASTER: Бухгалтерія» та «MASTER: Зарплата і кадри». Після успішного навчання студенти зможуть отримати свідоцтво про проходження сертифікованих курсів. Крім того, викладачі та студенти матимуть доступ до навчального онлайн–центру MASTER, де розміщені методичні матеріали, вебінари, відео–курси тощо.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38