13 Січня 2023
Викладіть свою мрію на папері та перетворіть її в план дій!
10 Січня 2023
Призначено академічні стипендії
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/01/15BA53F5-93E1-4BF2-8241-197A5B2FD258-300x199.jpeg)
Ординарні академічні стипендії в розмірі 1510 грн отримуватимуть 98 студентів, стипендії у підвищеному розмірі – 2197 грн отримуватимуть 15 студентів. Таке рішення було прийнято сьогодні на засіданні стипендіальної комісії Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну.
5 Січня 2023
Читати >>
Кожен початок року – це завжди побудова планів на рік
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/03/321956562_1220345828578143_1882268894873722877_n-300x225.jpg)
Але як зараз можна щось планувати, коли ми розуміємо, що це знову рік повної нестабільності та малої передбачуваності? Відповідь усередині проста: плануємо зухвало і навіть трохи агресивно. Якщо наш фронт освітній, нам теж потрібна перемога. Значить впевнено йдемо у новий рік із новими планами, наповненими змістом життя і майбутнім успіхом. Це дасть кожному сил і мотивації рухатись вперед.