![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/04/6282DAA2-7F24-4F76-A138-AC1D329B2580-300x199.jpeg)
Понад сто учнів загальноосвітніх шкіл міста Чернівців завітали сьогодні на «Ярмарок професій» у Чернівецький коледж дизайну та економіки. Вони ще школярі, але вже змогли поринути у студентське життя, побачити скільки можливостей та цікавих подій відкривається на шляху до обраної професії. Профорієнтаційний захід у співпраці з Чернівецькою міською філією обласного центру зайнятості покликаний допомогти учням визначитися зі своєю майбутньою професією.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/04/9A70C098-B1F0-4962-8145-95567271FD7F-300x199.jpeg)
Незабаром ми святкуватимемо найбільше християнське свято – Великдень. Тому 18 квітня 2019 року студенти і викладачі коледжу мали змогу виготовити неодмінний символічний атрибут цього свята – писанку. Адже в мозаїці різних жанрів народної творчості почесне місце посідає писанка — символ відродження, життя, радості, любові, щастя.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/04/5740E687-7589-412E-B93A-F8557BB39755-e1555608291354-225x300.jpeg)
18 квітня викладач Микола Семенюк і студенти Чернівецького коледжу дизайну та економіки долучилися до прибирання Садгірського центрального кладовища (вул. Горішня) у рамках щорічної акції «Упорядкуймо пам’ять та пам’ятники». Участь у заході взяли понад 150 учасників.
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/04/021784C8-62D8-4281-9C04-56EC7AB1EA09-300x169.jpeg)
Розширити свої горизонти та почути трошки більше, ніж зазвичай, змогли сьогодні студенти другого курсу спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування» Чернівецького коледжу дизайну та економіки. Разом із викладачем економічних дисциплін Анастасією Мельник вони відвідали семінар «Анатомія бізнесу», що проходив у мармуровій залі резиденції Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/04/B10E8856-A2F6-4C2A-9061-CB238FD8113E-300x199.jpeg)
17 квітня у Чернівецькому коледжі дизайну та економіки відбувся конкурс-юморина «Найкраща інопланетна цивілізація». Студенти першого курсу змагалися в п’яти конкурсах, в яких проявили свої таланти та знання з астрономії та фізики. Гарна та весела атмосфера зробили настрій всім присутнім – і учасникам, і глядачам.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/ngg_featured/DSC_0960-300x200.jpg)
10 квітня студенти Чернівецького коледжу дизайну та економіки Биндю Тетяна, Шпортан Адріана та Павленчук Анастасія взяли участь у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності зі спеціальності «Технологія легкої промисловості». Конкурс проходив на базі Державного вищого навчального закладу «Київський коледж легкої промисловості». Конкурсанти продемонстрували свої практичні навики при виготовленні жіночої блузи в етностилі та теоретичні знання при виконанні творчих завдань з основних дисциплін професійного спрямування.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/ngg_featured/IMG_5767-300x225.jpg)
Ще одне починання для вас, дорогі студенти! Буккросинг. Чи знаєте ви, що це таке? Вільний обмін книгами для цікавого і змістовного спілкування. Якщо ви любите читати, запрошуємо вас! В аудиторії № 3 відкрито полицю буккросингу. Залишивши якусь книгу на ній, ви можете взяти іншу для читання. А у блокноті, зробленому Катериною Колотило, залишайте свої враження та коментарі про прочитані книги! Запрошуємо до читання!
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/ngg_featured/DSC0543-300x199.jpg)
8 квітня відбулося чергове засідання гуртка «Еконавтів». Йшла мова про правило взаємного обміну та принцип послідовності у мисленні людей та як це впливає на наші економічні рішення. Ви навіть не здогадуєтеся, скільки разів ставали жертвою цих стереотипів мислення! А еконавти вже про них знають. Адже приклади конкретних фірм та брендів, випадки, учасниками яких бували й самі члени гуртка, стали ілюстрацією розглянутих питань.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/04/A115ABBC-577A-4C0B-92DC-062675C1E75F-300x199.jpeg)
Сьогодні в Чернівецькому коледжі дизайну та економіки відбувся круглий на тему: «На крок ближче до успішного працевлаштування». В роботі круглого столу взяли участь потенційні роботодавці підприємств міста, фахівці Чернівецького обласного центру зайнятості і студенти випускних груп коледжу.
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/04/7C42C107-9BE1-4087-891C-FBE4921DEF49-e1554614663268-300x225.jpeg)
5–6 квітня 2019 року на базі кафедри обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» відбулась Олімпіада з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів і технікумів – випускників освітньо–кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста. Олімпіада проводилась у формі тестування та розв’язання практичних завдань із теорії бухгалтерського обліку, фінансового обліку, оподаткування.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/ngg_featured/P1050371-300x225.jpg)
4 квітня 2019 року на Центральній площі Чернівців відбувся благодійний ярмарок, ініційований благодійним фондом «Подаруй дитині життя». До участі у ярмарку знову долучився Чернівецький коледж дизайну та економіки. На продаж були виставлені найкращі роботи, виготовлені нашими студентами. Під час ярмаркування студенткою першого курсу технологічного відділення Ерікою Снігур був проведений майстер-клас із вишивки стрічками, у якому могли взяти участь всі бажаючі. Виручені кошти були передані на лікування онкохворих дітей Буковини.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/04/D0ABAB06-DCB9-4A18-B804-05E37AE5ECC3-300x199.jpeg)
У Чернівецькому коледжі дизайну та економіки вже стало традицією проведення заходів до Всесвітнього тижня грошей. Черговий захід реалізовано сьогодні цикловою комісією обліково–фінансових дисциплін у формі Money Quest, організатором та модератором якого стала Алла Гапей, викладач навчальної дисципліни «Гроші та кредит». У квесті брали участь три команди студентів другого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». Усі завдання, як зрозуміло з назви, стосувалися грошей та кредиту.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/ngg_featured/DSC0825-300x199.jpg)