У переддень Різдва вже вкотре «відчинила» свої двері «Майстерня добрих справ» для онкохворих діток. Сьогодні представники волонтерського сектора Студентської ради Чернівецького коледжу дизайну та економіки Тетяна Худоярова і Анастасія Салига разом зі студентами Нелею Гуцуляк, Кариною Кайлер, Олександрою Лясотою, Надією Дудір та практичним психологом коледжу Іриною Горожанською відвідали відділення кардіоонкогематології Чернівецької обласної дитячої лікарні для спільної творчості з дітьми, хворими на рак, та їхніми батьками.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/12/D383030D-B702-41C6-852F-C25201417B67-300x199.jpeg)
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/12/DSC0215-300x199.jpg)
Студенти вразили несподіваним виконанням найвідоміших українських колядок. Вони заспівали їх сьогодні у кожній аудиторії Чернівецького коледжу дизайну та економіки. В такий спосіб вітали усіх з прийдешніми новорічними і різдвяними святами. А ще були дід Мороз і Снігуронька з новорічним привітанням…
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/12/E528C18D-FA42-4916-871A-5C529CB44ABC-274x300.jpeg)
Напередодні новорічних свят, а саме у день Святого Миколая в цикловій комісії моделювання та конструювання виробів під керівництвом викладача Ольги Віхрової провели творчий практикум «Моя професія», що складався з двох етапів. У творчому практикумі взяли участь студенти академічних груп спеціальності: 182 Технології легкої промисловості (групи 1сп-182, 2-182А та 2-182Б.
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/12/AB430FC9-72E2-4D2F-B2E5-BB40F1DEB257-300x200.png)
13 грудня в рамках проведення Всеукраїнського тижня права головою циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Андросовою Г.Д. та викладачем правових дисциплін Кучініком Р.В. була організована та проведена олімпіада з навчальної дисципліни «Правознавство» серед студентів першого курсу коледжу. Метою проведення даного заходу було виявлення здібностей студентів, стимулювання й активізацію їхньої навчально-пізнавальної і дослідницької діяльності.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_3291-300x199.jpg)
Безперечно, на кожному відділенні, у кожній академічній групі є лідери, які мають хист до громадської роботи, тому було багато пропозицій, хто найкраще справиться з такими обов’язками, плідно працюватиме задля розвитку молодіжної політики. 12 грудня 2019 року на Конференції студентів говорили про те, як не бути байдужими, адже студентські роки – час яскравого самовираження, а насиченість життя студентської спільноти залежить і від активності кожного. Чернівецький коледж дизайну та економіки – це платформа цікавих справ, відкриттів, які у подальшому вплинуть на долю кожного студента.
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/12/DD22C0B7-D3F4-4D1E-AD4B-81AB85C41C69-300x199.jpeg)
До Всеукраїнського тижня права, який триває у Чернівецькому коледжі дизайну та економіки, 12 грудня 2019 року практичний психолог Ірина Горожанська провела відеолекторії «Цикли і види домашнього насильства» та «Вплив психологічного насильства на мозок людини» для студентів коледжу.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/12/52B7EF60-FCB6-4C9F-82B7-483AC896AD58-300x286.jpeg)
11 грудня у Палаці «Академічний» відбувся 18–ий загальноміський конкурс «Студент року 2019». Організатори заходу – відділ у справах сім’ї та молоді спільно з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 15 студентів закладів вищої освіти міста Чернівці змагалися між собою у чотирьох конкурсних завданнях.
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/12/E9A243B0-C11E-4E2F-B611-2C5C517B5248-300x225.jpeg)
В рамках Всеукраїнського тижня права 12 грудня 2019 року викладачем правових дисциплін Русланом Кучініком було організовано зустріч студентів першого курсу з фахівцем в галузі кримінального права, адвокатом Олексієм Цигановим. Темою зустрічі стала кримінальна відповідальність неповнолітніх.
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/12/AA937A25-02E1-4EDF-B528-D528A0871655-300x199.jpeg)
Податкова культура є складовою правової культури. В рамках проведення Всеукраїнського тижня права та з метою поглиблення знань студентів спеціальностей 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» як майбутніх платників податків 10 грудня 2019 року головними державними інспекторами сектору комунікацій Головного управління ДПС у Чернівецькій області Галиною Ткачук і Світланою Скриндіцею, спільно з викладачами Світланою Душенко, Наталкою Кучінік та Русланом Кучініком був проведений захід на тему: «Права та обов’язки платників податків».
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/12/6DF13677-E96E-40F3-A61F-7A3591CE7F03-300x199.jpeg)
Щорічно 10 грудня в світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації з прав людини. З цієї нагоди та в рамках Всеукраїнського тижня права 10 грудня 2019 року викладачем правових дисциплін Русланом Кучініком було проведено Всеукраїнський урок «Права людини».
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/12/2BCA4189-9BF0-4633-821A-50DEB9968ECA-300x199.jpeg)
З метою підвищення рівня інформованості студентів щодо проблеми торгівлі людьми, застереження від фізичного і морального насильства, запобігання і протидія насильству, надання корисних порад щодо особистої безпеки при виїзді за кордон, 9 грудня 2019 року студенти першого курсу разом з викладачем правових дисциплін Русланом Кучініком пройшли інтерактивний комп’ютерний тренінг «Торгівля людьми – сучасне рабство. Захисти себе та свою сім’ю».
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/12/16CB44AE-80CE-4F84-B4E5-25DA54862342-300x190.jpeg)
У Чернівецькому коледжі дизайну та економіки розпочався Всеукраїнський тиждень права. 9 грудня до студентів першого курсу завітала Анастасія Зеліско, провідний фахівець із соціальної роботи Чернівецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/12/795B70C8-74C7-4FCA-B415-4091DF0AE966-300x199.jpeg)
6 грудня в спортивному залі Чернівецького коледжу дизайну та економіки відбулися змагання серед чоловічих команд першого, другого і третього курсу «Спортивні баталії», присвячені Дню Збройних сил України.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/12/CB187B99-ABAA-4C37-84E6-5965C9755000-300x225.jpeg)
Сьогодні студенти Чернівецького коледжу дизайну та економіки відвідали урочистий концерт, присвячений Дню Збройних сил України. Ми прийшли, щоб своєю присутністю вшанувати наших військових і всіх тих, хто їм допомагає у ці нелегкі для нашої країни роки російської агресії та війни.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/11/465C40E1-9E2D-401A-BE18-56EF32DB8553-300x200.jpeg)
Нові емоції, досвід та враження… І цінне фото з дружиною Назарія Яремчука – Дариною на пам‘ять про сьогоднішню зустріч.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/11/71B8E702-12D1-46DF-A177-7D20124D354E-300x199.jpeg)
Напередодні 1 грудня, коли весь світ відзначає Міжнародний день толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей, у Чернівецькому коледжі дизайну та економіки відбувся квест «ВІЛ: факти та міфи» серед студентів першого курсу, організований практичним психологом Іриною Горожанською та студентами другого курсу Аллою Бордіянчук, Аліною Губчак, Василем Купровським і Владом Харабарою.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/11/870E3849-719D-4834-A38A-524051A15ECC-300x199.jpeg)
На своєму творчому полі студенти коледжу презентували колекції пальтових виробів, які виготовили, виконуючи програму навчальної практики.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/11/6553B7E3-3B81-4195-8573-197212AB2AB3-300x199.jpeg)
28 листопада Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький коледж дизайну та економіки» разом з професійно-технічним училищем № 8 відзначили 15-річний ювілей спільного професійного проекту «Сходинками професійного зростання», який було започатковано в листопаді 2004 року.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/11/97644867-F36F-46CD-B17D-825771E1B448-300x199.jpeg)
Обмін досвідом та власними педагогічними напрацюваннями – дуже важливий процес для викладачів. Адже звідки викладач черпає натхнення і нові ідеї? Частину – із фахових видань та літератури. Щось – результат власного досвіду. Але незамінним і дуже важливим є живе спілкування, творча дискусія, обговорення проблем. Саме обміну власним педагогічним досвідом було присвячене обласне методичне засідання викладачів фінансово-економічних дисциплін закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області.
Читати >>![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/11/66A32B43-EDAC-4444-8AD6-1FB58B08235F-300x225.jpeg)
Цьогоріч конкурс молодих дизайнерів одягу «Альтернатива», що відбувся 26 листопада, зібрав багатьох шанувальників моди та краси з різних міст України. Фантастично, атмосферно та яскраво сяючи у Тернополі пройшла найочікуваніша та наймодніша подія осені. На професійному подіумі, змонтованому у величезній фешн локації, були представлені й дизайнерські колекції колективу авторів Чернівецького коледжу дизайну та економіки.
Читати >>