19 Грудня 2019
Відбувся творчий практикум «Моя професія»
E528C18D-FA42-4916-871A-5C529CB44ABC

Напередодні новорічних свят, а саме у день Святого Миколая в цикловій комісії моделювання та конструювання виробів під керівництвом викладача Ольги Віхрової провели творчий практикум «Моя професія», що складався з двох етапів. У творчому практикумі взяли участь студенти академічних груп спеціальності: 182 Технології легкої промисловості (групи 1сп-182, 2-182А та 2-182Б.

В першому етапі учасники склали та представили згідно із завданням кросворд на тему: «Інструменти та приладдя для швейної справи» та власноруч виготовлену «Голківницю». Оцінювалось оформлення, креативність, творчий підхід. Оцінювали творчі роботи студенти та викладачі коледжу. У другому етапі учасники відповідали на тестові запитання та виконували самостійні завдання з навчальної дисципліни «Основи технології виробів» з тем: «Машинні шви», «Термінологія ручних, машинних та прасувальних робіт». За підсумками голосування представлених «Голківниць» першого етапу перемогу здобули наступні студенти та їх роботи:

Голківниця №33 –Думан Марія (група 1сп-182)

Голківниця №40 –Тудорой Віталіна (група 1сп-182)

Голківниця №10 – Крижановська Єва (група 2-182Б)

Голківниця №13 – Мокан Дарина (група 2-182Б)

Голківниця №18 – Дудка Анжела (група 2-182А)

Голківниця №24 – Ілащук Ірина (група 2-182А)

За підсумками журі, до складу якого увійшли викладачі циклової комісії: Віхрова О.О., Грижук М.І. та Біла М.М., були підведені підсумки другого етапу творчого практикуму «Моя професія». Перемогу здобули наступні студенти:

Група 1сп-182:        Думан Марія– І місце (36 балів)

Ванзуряк Анастасія– ІІ місце (35 балів)

Карпук Ліна – ІІ місце (35 балів)

Тудорой Віталіна– ІІІ місце (34 бали)

Група 2-182А:         Скрипа Марія– І місце (34 бали)

Ілик Габриела – ІІ місце (33 бали)

Георгіца Надія – ІІ місце (33 бали)

Делявська Ганна – ІІ місце (33 бали)

Грушак Анастасія – ІІ місце (33 бали)

Ілащук Ірина – ІІІ місце (32 бали)

Патрушева Каріна- ІІІ місце (32 бали)

Подарь Аліна- ІІІ місце (32 бали)

Тарнавецька Марія – ІІІ місце (32 бали)

Група 2-182Б:          Бойко Марія– І місце (33 балів)

Охріменко Діана– І місце (33 балів)

Тивилік Анна– І місце (33 бали)

Чобану Олександра– ІІ місце (32 бали)

Крижановська Єва – ІІІ місце (31 бал)

Карп Діана – ІІІ місце (31 бал)

Кібак Катерина – ІІІ місце (31 бал)

Луцюк Надія – ІІІ місце (31 бал)

Всі переможці нагороджені дипломами

0 1 изображение_viber_2019-12-19_11-53-18 изображение_viber_2019-12-19_11-53-20 изображение_viber_2019-12-19_11-53-25 изображение_viber_2019-12-19_11-53-26 изображение_viber_2019-12-19_11-53-28 изображение_viber_2019-12-19_11-53-40 изображение_viber_2019-12-19_11-53-43 изображение_viber_2019-12-19_11-53-44 изображение_viber_2019-12-19_11-53-45 изображение_viber_2019-12-19_11-53-46 изображение_viber_2019-12-19_11-53-47 изображение_viber_2019-12-19_11-59-00 изображение_viber_2019-12-19_11-59-01 изображение_viber_2019-12-19_11-59-02- изображение_viber_2019-12-19_11-59-02 изображение_viber_2019-12-19_13-02-56


Тематичні теги:
Copyright © 2016
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ДИЗАЙНУ ТА ЕКОНОМІКИ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38