Документи Асоціації

     Чернівецький коледж дизайну та економіки (колишній Чернівецький державний текстильний технікум, Чернівецький державний механіко-технологічний технікум, Чернівецький державний технікум легкої промисловості, Чернівецький державний технікум технологій виробнитцва та економіки) береже півстолітні традиції та звичаї, шанує своїх випускників і готовий координувати зусилля усіх в інтересах нашої Alma mater.

     Життєві дороги розкидують нас по різних куточках світу, на різних щаблях суспільства перебувають наші випускники, обіймають різні посади на підприємствах, у громадських організаціях та бізнес–структурах, однак нас об’єднує Чернівецький коледж дизайну та економіки у спільних спогадах, студентських звичках, академічних традиціях, що проносимо через усе своє життя. Життєві турботи й рутина, труднощі та обов’язки часто не залишають місця для спілкування з колишніми друзями юності та колегами, втрачаються зв’язки, стираються з пам’яті імена та прізвища, тільки залишається солодкий спомин студентського життя. Саме з метою об’єднання зусиль для розвитку коледжу, для координації спілкування між випускниками створена Асоціація випускників, метою якої є: вшанування випускників коледжу; налагодження ефективних зв’язків з випускниками коледжу; сприяння у працевлаштуванні випускників коледжу; сприяння в організації зустрічей випускників коледжу різних років.

     Для збереження пам’яті поколінь та вшанування досягнень наших випускників прошу заповнити першу анкету, щоб стати членом Асоціації випускників.

     Заповнену анкету Ви можете передати, факсом (+380 372) 57–34–09 або на електронну адресу Асоціації: vypusknyk.chkde@gmail.com

Анкета

Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss