Переваги навчання в коледжі

Які переваги навчання в коледжі?

Усвідомлюючи реалії сьогодення та зважаючи на кон’юнктуру ринку праці, усе більше випускників старших класів зупиняють погляди на коледжах, в яких можна швидко опанувати актуальну професію. Цілий ряд цікавих і вигідних пропозицій в різних сферах виробництва, сервісного обслуговування, соціальній сфері призначені саме для випускників коледжів. Сьогодні важливо володіти в першу чергу хорошими прикладними навичками, а коледжі якраз і відрізняє практична спрямованість навчання.

Отже, до переваг навчання в коледжі, можна віднести:

Доступна ціна та коротший термін навчання, який дозволяє швидше перейти до практики та набути професійної компетентності. А це за умови жорстокої конкуренції на ринку праці – неабияк важливо. Адже в той час, як магістри лише закінчують навчання, випускник коледжу вже має реальний трудовий досвід, який для роботодавця важить більше, ніж освітньо–кваліфікаційний рівень найманого працівника.

Отримання практичних навичок. Велике значення в процесі навчання приділяється практиці – студенти отримують знання і навички, необхідні в роботі. Практиці студентів присвячується 60% навчального часу і проходять вони її на профільних підприємствах і організаціях. Крім цього, коледжі здатні швидко адаптуватися до мінливих умов ринку праці та пропонувати нові затребувані спеціальності. У коледжі навчальні програми розробляються у співпраці з представниками реальних секторів економіки і враховують всі вимоги ринку праці. Всі програми мають чітку практичну і професійну спрямованість. Наш коледж пов’язаний з різними галузями промисловості і товариствами роботодавців, тому у студентів є реальна можливість отримати досвід роботи під час навчання.

Програми – ще одна важлива перевага коледжів, вони дозволяють студентам проходити практику і поєднувати роботу з навчанням. Про важливість поєднання роботи з навчанням почали говорити все частіше. Факти історії вказують на те, що більшість успішних людей починали трудову практику ще в юні, а то й дитячі роки. А теорію часто опановували, уже будучи фахівцями своєї справи. Тобто, є сенс спочатку стати професіоналом своєї справи, а вищу освіту завжди можна здобути: для підвищення кваліфікації, загального розвитку чи з інших міркувань.

Ступенева освіта. Випускники коледжу можуть розвивати свої вміння, продовжуючи навчання в університетах та інститутах, починаючи з другого або навіть третього курсу за спорідненою спеціальністю.

 

Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss