17 Листопада 2022
Звернення директора коледжу Миколи Пекарського до студентів

Дорогі студенти! Щиро, по–батьківськи вітаю вас зі святом – Міжнародним днем студента! І бажаю, щоб роки навчання у Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну запам’яталися вам на все подальше життя! Щоб ці роки стали для вас добрим стартовим майданчиком у професійній кар’єрі, вашому громадянському становленні!

Так склалося історично, що українське студентство – наша юна інтелектуальна еліта – посіло чільне місце у зародженні, творенні та захисті Української незалежної держави. Так було у часи, коли нестримний та безкомпромісний порив студентської молоді під час «Революція на граніті» значною мірою спричинив падіння старого тоталітарного режиму.

Так було і під час історичного Євромайдану та Революції гідності, активну участь у яких взяли десятки тисяч українських студентів, серед котрих були й вихованці коледжу. Ви захищали свій доленосний життєвий вибір – жити, вчитися і працювати у вільній демократичній державі, яка прагне стати повноправним членом європейської сім’ї народів.
А коли на нашу землю прийшла війна, розв’язана росією, студенти одними із перших влилися у патріотичні ряди волонтерів, мужніх та відважних захисників територіальної цілісності, свободи й незалежності України.
Студентам завжди притаманні такі важливі й значимі риси як патріотизм, волелюбність, соціальна активність, оптимізм та палке бажання долучитися до розбудови власної держави.
Тому ви – наша надія на майбутнє!
Завершити своє звернення до вас, дорогі студенти, хочу словами з промови військового капелана о. Андрія Зелінського перед студентами: «І особливе прохання. Так, на згарищах війни, на руїнах наших домів і життів, у всіх можливих мороках невизначеності та непевності, будь ласка, залишайтеся прекрасними! Молодими, замріяними, закоханими в життя! Щоб такою була й наша Україна!»
З повагою –
Микола Пекарський, директор
Чернівецького фахового коледжу
технологій та дизайну


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss