Сьогодні, з нагоди Міжнародного дня студента, відбулося нагородження кращих студентів Буковини за високі здобутки у навчальній і науковій роботі, активну участь у громадському житті.
Зі святом студентів привітали голова Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк, перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор, в.о. директора Департаменту освіти і науки обласної військової адміністрації Вадим Комов.
Cеред студентів, яких було відзначено Подякою Чернівецької обласної державної адміністрації – студентка четвертого курсу Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну Анастасія Семенко, яка здобуває освіту за освітньою програмою «Моделювання та конструювання виробів легкої промисловості».
Вітаємо Анастасію! Така висока відзнака цілком заслужена – коледж пишається її досягненнями!
Сподіваємося, що наші студенти й надалі будуть достойними відзнак різного рівня за свої здобутки та досягнення.
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2022/11/315393995_147854874660881_7482183227791299437_n-300x200.jpg)
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2022/11/315404552_147854897994212_6651070327592660026_n-300x200.jpg)
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2022/11/315411574_147854904660878_388423780038698925_n-300x200.jpg)
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2022/11/315544145_147854891327546_863617476735163252_n-300x200.jpg)
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2022/11/315561815_147854861327549_4527758907317827819_n-300x200.jpg)
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2022/11/315767563_147854911327544_7408870084687577885_n-300x200.jpg)
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2022/11/316015847_147854884660880_4009515949085476258_n-169x300.jpg)
![](http://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2022/11/316049284_147854921327543_5709647379023739336_n-300x200.jpg)