27 Червня 2022
Заключне випробування на фаховість

В Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну проведено атестацію здобувачів освіти галузі знань 07 Управління та адміністрування спеціальностей 071 «Облік та оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Комплексні екзамени за фахом проходили у два етапи. Перший – тестування, під час якого студенти продемонстрували свої знання з обліку, оподаткування, аудиту, фінансів, банківської справи, бюджетного процесу та страхування. Другий етап – практичний, який передбачав розв’язок практичних завдань з відображення операцій на рахунках бухгалтерського обліку, проведення фінансових розрахунків, заповнення первинної документації, аналіз фінансової звітності підприємства, банків та страхових компаній.

Голова комісії комплексного екзамену за фахом «Облік і оподаткування» – Галина Дарчук, сертифікований бухгалтер, аудитор, бізнес–консультант та засновниця і керівник консалтингового центру «DARCHUK CONSALTING» та голова комісії комплексного екзамену за фахом «Фінанси, банківська справа та страхування» – Наталія Гуцул, керівник відділення АТ КБ «ПРИВАТБАНК», відмітили високий рівень знань, умінь, навичок і професійних компетентностей студентів, набутих в процесі навчання.

Підбиваючи підсумки, голови комісій відзначили високий методичний та організаційний рівень та засвідчили готовність Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну здійснювати фахову підготовку спеціалістів за зазначеними спеціальностями.

Викладачі циклової комісії обліково–фінансових дисциплін вітають вас, дорогі випускники, із завершенням навчання та бажають професійних здобутків!

 


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38