27 Червня 2022
Відбулися захисти дипломних проєктів

Ось і відбулися захисти дипломних проєктів студентів–випускників Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну спеціальності «Технології легкої промисловості».

Здається, тільки нещодавно, ці студенти із змішаними почуттями цікавості майбутньої професії та переживань проходили вступні випробування, а тепер вміло, професійно, переконливо розповідали про проектування нових власних моделей одягу. Знання кожного етапу розробки одягу: розробка композиції моделі, обґрунтування вибору матеріалів, технології, вміння змоделювати найскладніші форми, відображалися професійним блиском в очах студентів та натхненною доповіддю.

Варто також відзначити, що не дивлячись на складні карантинні умови навчання та воєнний стан, рівень творчості та натхнення у студентів тільки збагатився. Бажання привести все до стабільного порядку втілилося в якісній композиції та концептуальності колекцій. Особливої уваги заслуговують колекції розроблені в етно–стилі, які пропонують сучасні перспективи українського мистецтва та костюму. Також, одна із представлених дипломних колекцій зайняла призове місце ХХІІ Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів «Печерські каштани».

Тривалий період дистанційного навчання, попри нові виклики та непросту адаптацію, дав поштовх до активного використання студентами нових прогресивних методів проектування: використання програм комп’ютерного проектування одягу САПР «Джуліві», CLO-3D, використання сучасних графічних редакторів для розробки ескізів, технічних рисунків та технічних креслень.

Комісією із захисту дипломних проектів було відзначено високий рівень підготовки майбутніх спеціалістів, і не просто готовність влитися в діяльність галузі, а велике бажання нести з собою перспективи для розвитку сучасної індустрії моди.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38