11 Квітня 2022
З досвіду роботи

Сьогодні Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» був оприлюднений збірник «Впровадження ефективних моделей національно–патріотичного виховання сучасної студентської молоді», з досвіду роботи закладів фахової передвищої освіти, у формі методичних рекомендацій.

Цей випуск був реалізований відповідно до Державної цільової соціальної програми національно–патріотичного виховання на період до 2025 року, Національної молодіжної стратегії до 2030 року та рекомендований для заступників директорів з виховної роботи, викладачів, кураторів, вихователів гуртожитків, бібліотекарів, працівників музеїв закладів освіти.

Викладачі Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну Микола Семенюк і Марина Юзефович підготували інформативний матеріал про діяльність історико–краєзнавчого гуртка «ДИВОпошук». На думку педагогів, краєзнавство є невід’ємною складовою навчання та виховання студентської молоді, оскільки сприяє збереженню й примноженню історичних та культурних надбань українського народу, виховує почуття патріотизму і національної самосвідомості, формує високі духовно–моральні цінності. Крім того, широкий спектр форм, методів, прийомів, що використовують під час проведення і підготовки засідань, якнайбільше відповідає вимогам компетентнісно орієнтованого навчання, мета якого – формування всебічно розвинутої особистості.

За свою досить коротку історію керівник і учасники гуртка нагороджені заохочувальними відзнаками, почесними грамотами та подяками.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38