21 Січня 2022
Єднання заради Незалежності!

День Соборності України: у цей день 103 роки тому відбулась одна з найбільш знакових в історії української державності подій. «Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України», – йшлося в акті злуки, який сповіщав про возз’єднання в єдину незалежну державу та був урочисто проголошений діячами УНР та ЗУНР 22 січня 1919 році на Софіївському майдані у Києві.

Вшанування цієї дати надзвичайно важливе у вихованні молоді.

З метою формування національної свідомості і патріотизму студентської молоді викладачем історії України Іриною Добржанською протягом цього тижня організовано та проведено в студентських аудиторіях академічних груп першого–другого курсів ряд заходів, об‘єднаних єдиною темою: «Єднання заради Незалежності. Соборна, Вільна, Незалежна!».

Викладач знайомила студентів з історичними фактами, розповідала про утворення УНР та ЗУНР, підписання IV Універсалу Центральної Ради і проголошення Акту Злуки.

Студенти активно долучились до пошукової роботи ще на етапі підготовки до відзначення важливої дати, спробували самостійно ознайомитися з історичними подіями, щоб поділитися своїми особистими враженнями з однокурсниками. Кращими визнані проєкти студентів: Гаєвської Ярослави, Фоглінської Віри, Іліки Ангеліни, Волянської Галини, Гоменюк Вікторії, Зубжицькі Анастасії, Андрійчук Ніни, Крупчак Маргарити, Синиці Тетяни, Рафал Анастасії, Корнійчук Карини, Швець Марини, Сорокіної Мар’яни, Соколовської Ніки, Гушул Дарини, Григор’євої Карини.

З метою ознайомлення та повторення студентами біографії видатних українців доби Української Революції – політиків, державотворців, військових діячів, освітян, науковців, митців, було представлено відеопрезентацію «Сто облич Української Революції».

Ключове завдання таких заходів полягає у формуванні в студентів активної громадянської позиції. Але насправді важливіше дати їм зрозуміти, що кожен з них може безпосередньо впливати на події в країні, працюючи над її об’єднанням.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss