27 Січня 2022
Герої Крут – вірні сини України

Битва під Крутами – один із важливих сюжетів сучасної української історичної пам’яті. Ця історична подія має важливе значення для українського народу та української ідентичності. Вона знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її.

Визначально, що ця жертовна любов зародилася в серцях молодих людей – найкращих представників українського студентства.

З метою вшанування подвигу українських юнаків, які героїчно боронили Вітчизну у бою під Крутами та виховання у студентів патріотизму, гордості за героїчне минуле та сьогодення Українського народу, викладачем історії України Іриною Добржанською в студентських аудиторіях першого–другого курсів проведено заходи на тему: «Герої Крут – вірні сини України».

Хвилиною мовчання студенти вшановували Героїв Крут, які 104 роки тому зробили неможливе – на чотири доби зупинили більшовицьку армію, яка сунула на Київ, щоб задушити молоду Українську державу. Вище за власне життя молоді українці поставили свободу і гідність.

У презентації своїх проєктів студенти Пендрик Анастасія, Опаїц Таісія, Фоглінська Віра, Миронюк Богдана, Постевка Елена, Фоглінська Любов, Корнійчук Каріна, Вівчарук Любов, Молдован Адріана, Богданюк Наталія, Унгурян Віталій, Марчук Катерина, Романчук Ігор згадували героїчний вчинок юних патріотів, демонстрували уривки документальних фактів про бойові дії, які відбувались 29 січня 1918 року.

Герої Крут – вірні патріоти та приклад для патріотичного виховання молоді.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss