9 Травня 2019
Відбувся ХХ ювілейний «Модний проект 2019»

7 травня відбувся ХХ «Модний проект 2019». Локацією цієї модної події традиційно став Чернівецький коледж дизайну та економіки – саме тут відбувалися покази колекцій студентів–модельєрів. «Модний проект» в Чернівцях завжди відбувається навесні і цьогоріч він був ювілейним.

На поціновувачів гарного вбрання чекали двадцять показів колекцій одягу в стилі Casual, NewLook, Fusion. Сучасна Концепція модного «Я» завдяки творчому задуму авторів вдало поєднала декор і фактуру матеріалів, створила єдиний та неповторний образ модної особистості. Гості поринули у світ моди, в якому модельєри розмовляють мовою створеного ними ж образу, висловлюють власну думку через форму того чи іншого костюма, своєрідного стилю, який вирізнятиме особистість та доповнюватиме унікальність кожного. Автори презентованих колекцій проявили неабиякий талант, поєднавши різні силуетні форми та експериментуючи з різними напрямками і стилями в моді, змінюючи силует, покрій та кольорову гаму, формуючи нові модні тенденції в жіночому, чоловічому і дитячому одязі. Деякі з представлених ліній здобули схвальні відгуки і вже найближчим часом побувають на модному подіумі престижного міжнародного конкурсу.

Упродовж усього дійства найкращі вітання лунали на адресу наших студентів – авторів колекцій і виконавців, моделей, які їх демонстрували та викладачів, які забезпечують підготовку фахівців зі спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів».

Дякуємо всій команді, хто працював над цим проектом! Попереду нас чекають ще безліч дивовижних проектів.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38