22 Жовтня 2016
Відбувся день відкритих дверей

У сучасному світі швидких змін та широких можливостей випускникам шкіл не легко прийняти одне з найвідповідальніших рішень у своєму житті – обрати майбутню професію серед розмаїття освітніх напрямків та пропозицій від навчальних закладів. Тому дуже корисними та доцільними є зустрічі учнівської молоді випускних класів з колективами студентів та викладачів навчальних закладів. З цією метою у Чернівецькому коледжі дизайну та економіки 22 жовтня 2016 року відбувся День відкритих дверей.

На цьому заході усі охочі учні, їхні батьки та друзі мали можливість оглянути затишні аудиторії, де навчаються студенти коледжу, творчий простір, який допомагає студентам створювати прекрасні та мистецькі витвори, мультимедійне забезпечення навчального процесу, ознайомитися із виставками студентів спеціальності “Моделювання та конструювання промислових виробів” та науковими і творчими здобутками студентів спеціальностей “Фінанси, банківська справа та страхування”, “Облік і оподаткування”. Тепла і затишку у цей холодний і дощовий день додала церемонія чаювання та частування гостей коледжу, де вони могли ближче познайомитися, поспілкуватися з викладачами та студентами.
Також гостей закладу запросили переглянути концертну програму. Ведучі – студенти Купровський Андрій та Паладій Марія – розповіли про переваги навчання у коледжі та історію навчального закладу, провели презентацію спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців: “Фінанси, банківська справа та страхування”, “Облік і оподаткування”, “Моделювання та конструювання промислових виробів”. Гостям Дня відкритих дверей було презентовано відео про довгий, успішний і творчий шлях становлення і розвитку Чернівецького коледжу дизайну та економіки, його історію, традиції, творчі колективи викладачів та студентів, представлено здобутки випускників закладу. Крім того, усі переглянули презентаційні відео про кожну спеціальність, було роз’яснено особливості навчання за кожним освітнім напрямком, можливості працевлаштування та продовження здобуття освіти по закінченні коледжу. Представники Студентської ради коледжу – Терен Віталій, Супрович Анастасія, Карачева Наталя, Охотник Олег – розповіли про студентське життя у коледжі та заходи, у яких беруть участь студенти. Під керівництвом викладачів Віхрової О.О. та Червінської Т.В. студенти коледжу продемонстрували колекцію одягу “Шляхетне барокко”.
Захід пройшов у атмосфері товариськості, доброзичливості, творчості та був сповнений позитивними емоціями. Викладачі та студенти Чернівецького коледжу дизайну та економіки запрошують до подальшої співпраці та підтримання тривалих дружніх зв’язків учнівську молодь з батьками, колективи шкіл, гімназій, ліцеїв.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ДИЗАЙНУ ТА ЕКОНОМІКИ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38