7 Травня 2022
Ніколи? Знову!

Напередодні Днів пам’яті та примирення та Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, викладачем історії України Іриною Добржанською упродовж цього навчального тижня проводився історичний бумеранг на тему: «Збережемо пам’ять про подвиг. Пам’ятаємо України героїв славні імена» зі студентами першого та другого курсів.

ℹ️Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства, у ній загинуло від 50 до 85 мільйонів людей. Україна втратила у цій війні понад десять мільйонів своїх синів та доньок.

💬 «На жаль сьогодні історія знову повторюється. Кращі сини та доньки нашого народу змушені знову боронити свою Батьківщину. І ми впевнені, що скоро обов’язково в нашій квітучій Україні настане Мир! І наше небо буде чистим і безхмарним, а наша земля найродючішою у світі!» – таким вступним словом розпочала історичний онлайн бумеранг викладач історії Ірина Добржанська.

«Історія нас вчить, що український народ перемагає тоді, коли ми єдині, соборні, діємо разом і захищаємо те, що нам дороге. Коли ми разом, коли ми відчуваємо, що справедливість на нашому боці і стоїмо за свою землю, тоді ми непереможні».

Історичний бумеранг дружньо підхопили студенти, обмінюючись думками і передаючи слово один одному та студентам з інших груп. Згадували героїчні вчинки, відомі прізвища українських героїв часів Другої світової війни, віднаходили архівні фото про бойові дії, хід та наслідки війни, звільнення українських міст: Києва, Одеси, Львова, Чернівців від нацистських загарбників. Висловлювали свою думку студенти і щодо сьогоднішніх воєнних дій у нашій державі. Говорили про це з почуттям гордості за них героїв, дякуючи їм за мужність у відстоюванні цілісності і незалежності нашої України.

Слід відзначити кращі виступи студентів:  Г. Валянської, В. Кушніровп, В. Фоглінської, А. Іліки, А. Топоркової, В. Гоменюк, А. Зубжицькі, Б. Миронюк, І. Щипчик, А. Пендрик, Т. Синиці, А. Рафал, А. Чаглій, В. Поповича, К. Марчук, В. Унгурян, А. Кушнір.

Пам’ятаємо! Слава Україні! Героям Слава!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss