15 Березня 2024
Нескорена краса

В очікуванні сонячних і теплих днів так хочеться наповнити свої будні новими барвами, приємними емоціями та враженнями. Усе це ми отримали учора на конкурсі краси і талантів «Міс Коледж 2024», який проводився у Чернівецький фаховий коледж технологій та дизайну.

Захід був по–справжньому особливим, адже війна розділила наше життя на «до» і «після». Ми всі стали іншими. І наші заходи в коледжі стали іншими. Вони підтримують наш дух, нашу віру у сильну і красиву націю. Вони згуртовують нас, допомагають зберігати свою історію, мову, культуру. Допомагають триматися усім нам!

Цьогоріч десять конкурсанток боролися за титул «Міс Коледж 2024», які представили свої уміння дефіле у національному вбранні, повели нас у вир неймовірних талантів: декламування поезії, хореографічних постановок, вокалу, сценічних замальовок, представлення творчих виробів, вразили виходом у вечірніх сукнях та інтелектом. Усе це допомогло показати дівчат із різних сторін, створивши шоу неабиякого масштабу.

За результатами конкурсу переможницею і володаркою титулу «Міс Коледж 2024» стала Яна Остафійчук, студентка третього курсу спеціальності 182 Технології легкої промисловості. Отож, саме їй одягла корону голова журі Марина Юзефович.

Журі також визначило дев’ять номінацій для конкурсанток:
«Міс Вишуканість» – Марина Стеф’юк
«Міс Артистичність» – Анастасія Максимчук
«Міс Креативність» – Анастасія Барінова
«Міс Загадковість» – Ангеліна Ілітчук
«Міс Чарівність» – Софія Гамаль
«Міс глядацьких симпатій» – Софія Морозова
«Міс Ліричність» – Ольга Мізюк
«Міс Харизматичність» – Олена Вакараш
«Міс Талант» – Іванна П’єтчик

Вітаємо наших дівчат і дякуємо їм за те, що сповнили серця усіх присутніх любов’ю!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38