15 Березня 2024
Бібліотечний фонд поповнився унікальними виданнями на історичну тематику

Сьогодні фонди бібліотеки та кабінети соціально-гуманітарних дисциплін Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну поповнилися новими виданнями, наданими Національним меморіальним комплексом Героїв Небесної Сотні – Музеєм Революції Гідності.

Серед видань – набори листівок «Бандерики. Зворушлива хунта», «Євромайдан – це… Ідеали протесту», «Майдан. Апостоли гідності», «Майдан. Світло й тіні революції», «Майдан. Творчість свободи» та «Щити. Символи Майдану». Також іншу друковану продукцію – книги та брошури «Заклик діяти: слова Маркіяна Паславського», «Безпека культурної спадщини у надзвичайних ситуаціях», «Від пам’яті до дії: посібник із меморіалізації у постконфліктних суспільствах», «Майдан. Пряма мова» (Книга 2), «Небесна Сотня. Життєписи (Книги 1, 2, 3), проспект «Це про свободу» та комікс «Історія з Майдану» (Епізод 1).

Поповнення бібліотеки коледжу та кабінетів соціально-гуманітарних дисциплін безцінними унікальними виданнями на історичну тематику дасть змогу викладачам і студентам більше дізнатися про важливі факти та події з історії нашого народу, виховуватиме почуття патріотизму та національної свідомості, формуватиме духовно–моральні та загальнолюдські цінності.

Дякуємо керівництву та працівникам Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності за надану поліграфічну продукцію!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss