18 Жовтня 2020
Як викладачам підтримувати свій емоційний ресурс?

Робота викладача – це постійна взаємодія з великою кількістю людей, обмін емоціями. І для гарного самопочуття дуже важливо поповнювати енергію. Як викладачам підтримувати свій емоційний ресурс, бути здоровими та сповненими енергії, попри всі виклики навчання в новим умовах? Ми підготували для вас кілька корисних порад

Створіть простір для усамітнення. Мати простір вільний від інших людей — обов’язкова умова відпочинку та відновлення. Це може бути зручне крісло, пінна ванна, або ж тихий скверик… і ви з горнятком кави/доброю книжкою/улюбленою музикою в навушниках. Дозволяйте собі частіше такі усамітнення.

Переключайтесь на нові емоції чи враження: виділіть час на спорт. Це може бути домашнє тренування під відео або самостійно; приготуйте собі щось смачненьке та корисне; слухайте приємну музику, танцюйте; подивіться улюблені фільми чи серіали.

Час від часу всі ми переживаємо стрес. Мати переживання, особливо у складні періоди – нормально. Однак, щоб тривожні думки не залишались з вами надовго, змінюйте фокус вашої уваги. Лягайте в один і той же час та приділяйте сну 7-8 годин на добу. Робота, хатні справи, піклування про близьких займає багато часу, проте ваші рідні і ви будете точно щасливішими, якщо добре себе почуватимете.

Залишайтеся, будь ласка, здорові ❤️

Використано матеріали сторінки UNICEF


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38