9 Грудня 2021
Види насильства. Профілактика та протидія

Щороку в Україні у період з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків тощо.

9 грудня для проведення профілактичного лекторію «Види насильства. Профілактика та протидія» зі студентами Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну було запрошено Марію Трифан, психологиню Денного центру соціально–психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі Чернівецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Вона розповіла про відкриття і роботу Центру в Чернівцях, а також провела цікавий та інформативний відеолекторій з теми «Види домашнього насильства», під час якого обговорювала зі студентами ситуації, пов’язані з вчиненням домашнього насильства й відповідала на питання.
Основні меседжі лекторію до слухачів були про те, що першим кроком до подолання проблеми насильства має стати її усвідомлення, як суспільством в цілому, так і кожним окремим громадянином, що необхідно змінювати терпиме, а іноді й байдуже ставлення до насильства; і кожен з нас має сказати «Стоп!» насильству у власній родині та за її межами. Завдання суспільства по відношенню до жертв насильства – вселити в них надію, що вихід завжди є!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss