13 Листопада 2020
Всесвітній день доброти

В умовах світової пандемії ми змушені навчатись і працювати дистанційно. Незважаючи на це, у наших силах проявити свою людську доброту, допомагаючи нужденним і тим, хто цього потребує. Наприкінці жовтня волонтерський сектор студентської ради Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну зініціював добровільний збір коштів на закупівлю продуктів першої необхідності для мешканців Міста Добра (Центр доброти для матері і дитини) та сезонних ліків і смаколиків для наших воїнів-земляків, які наразі знаходяться на передовій, оберігаючи наш мир і спокій. Більшість студентів, їхніх родин та викладачів коледжу радо відгукнулись і підтримали пропозицію волонтерського сектора, завдяки чому ідея перетворилась на реальність.

Щорічно 13 листопада у всьому світі відзначається Всесвітній день доброти, покликаний надихати людей на добрі вчинки і сприяти поліпшенню життя у світі за допомогою добрих вчинків. Саме у цей День, на думку засновників свята, є можливість нагадати про важливість прояву людяності та взаємодопомоги у повсякденному житті.

13 листопада 2020 року представниками волонтерського сектора було закуплено та доставлено до Міста Добра майже 200 кг продуктів харчування (різноманітні овочі, олію, цукор, муку, крупи, макарони тощо), дитячі підгузки, а також  сорочки і брючки для хлопчаків шкільного віку, пошиті нашими студентами з майстрами виробничого навчання під час навчальної практики. Все це отримали його мешканці – мами з дітьми, які опинились у цьому кризовому центрі, рятуючись від домашнього насильства, холоду, голоду, хвороб та людської байдужості.

Закупити необхідне і передати через волонтерів в зону АТО нашим військовим вже традиційно планується наприкінці листопада – початку грудня 2020 року.  Адже ми вважаємо своїм обов’язком дякувати нашим Захисникам хоча б тим, що  у наших силах, раз або двічі на рік ще від початку війни.

Ми від усього серця щиро дякуємо усім тим, хто відгукнувся і долучився по-можливості до цієї шляхетної ініціативи! Особливу вдячність хочемо висловити сім’ї  студентки І курсу технологічного відділення Олександри Василашко – її батькам Лілії Василівні та Ігорю Іларійовичу у допомозі під час закупівлі й доставки продуктів власним транспортом!

Доброта – це абсолютна цінність, потреба, стиль і сенс життя більшості людей. А найголовніше, як сказав Ромен Ролан: «Доброта – це не наука, а дія».

Тому робімо добрі справи! Великі й маленькі, значні та майже непомітні, відкрито або інкогніто, але частіше і від чистого серця! Адже тільки на доброту Всесвіт озивається добротою…


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss