22 Червня 2024
Відбувся фаховий нетворкінг

«ACCOUNTS&FINANCE.2024» – щорічний фаховий нетворкінг, який проходить в Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну за підсумками виконання програми виробничої практики здобувачами освіти випускних груп освітньо–професійних програм «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування».

Зовнішнім експертом під час захисту звітів стала Каріна Петрова, – одна з керівниць виробничої практики від установи, на якій проходили практику студенти коледжу. Каріна Петрова обіймає посаду заступника головного бухгалтера РЦ «Інваспорт» та є випускницею Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну спеціальності «Облік і оподаткування».

У своєму вступному слові гостя розповіла про практичні аспекти фінансового обліку в закладах державного сектору та особливості взаємодії з казначейською, податковою службами, установами банків та органами влади. Студенти активно обговорювали питання щодо особливостей ведення бухгалтерського обліку й аудиту, специфіки фінансової роботи та роботи з сучасним інформаційним та програмним забезпеченням для отримання й обробки даних у сфері обліку і фінансів, основних аспектів складання, аналізу та подання фінансової, податкової та статистичної звітності.

Схвальні відгуки про результати виробничої практики студенти отримали від керівників баз практики, показавши високий рівень підготовки та володіння практичними навичками й вміннями, що також дозволило більшості студентів отримати пропозиції працевлаштування на місцях виробничої практики.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss