31 Березня 2017
Відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії

Професійна кар’єра є складовою життєвої стратегії педагога. Вона ґрунтується на особистісному зростанні, предметному й успішному самовдосконаленні, пов’язана з наполегливою працею, досягненням реальних результатів, наповнена духовністю, супроводжується зростанням життєвого і професійного успіху, суспільного визнання, пошаною, нагородами, любов’ю вихованців.
З метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, зростання їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи в коледжі відбуваються заходи з атестації педагогічних працівників. 31 березня в Чернівецькому коледжі дизайну та економіки відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії. Голова атестаційної комісії, директор коледжу Алла Василівна Гапей зазначила, що відкритість і гласність перебігу атестації сприяла створенню товариських стосунків у педагогічному колективі та є потужним мотивом фахового й особистісного зростання кожного педагогічного працівника.
Атестаційною комісією було проаналізовано існуючі та потенційні можливості кожного педагога, результативність їх освітньої діяльності в міжатестаційний період. Всі педагогічні працівники відзначились високою активністю та значними результатами методичної діяльності, фаховою та педагогічною майстерністю.
Досконало вивчивши результати педагогічної діяльності викладачів, ухвалено рішення про відповідність займаним посадам педагогічних працівників та присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії»: Гнатюк Ірині Василівні – викладачу англійської мови; Горожанській Ірині Євгеніївні – практичному психологу.
Рішенням атестаційної комісії коледжу встановлено відповідність займаним посадам та присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» викладачу економічних дисциплін Кучінік Наталці Іванівні.
Засвідчивши зростання майстерності педагогів, атестаційна комісія прийняла рішення порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня – Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації про присвоєння Горожанській Ірині Євгеніївні, як викладачу психології, Волошин Галині Аркадіївні, викладачу математики, кандидату фізико-математичних наук та Стаховій Наталії Петрівні, викладачу економічних дисциплін, кандидату економічних наук кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії».
Члени атестаційної комісії, ознайомившись з системою роботи в міжатестаційний період викладача географії, кандидата географічних наук Костащука Івана Івановича, вирішили порушити клопотання перед атестаційною комісією Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації про атестацію на відповідність раніше встановленій кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та про присвоєння педагогічного звання «викладач−методист».
Атестаційна комісія коледжу вирішила також порушити клопотання перед атестаційною комісією Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації про атестацію на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист» Смутняк Марії Маноліївни – викладача української мови і літератури та Пекарського Миколи Івановича – викладача основ охорони праці, а Нестеренко Ірини Никофорівни – на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії».
Атестація для педагога – це важливий етап його професійного життя, точка опори для подальших здобутків і звершень на педагогічній ниві, отже бажаємо їм творчих злетів, професійних успіхів та постійного самовдосконалення!

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38