25 Вересня 2019
Відбулася нарада з керівниками закладів фахової передвищої освіти

Про правові, організаційні та фінансові засади функціонування технікумів і коледжів у системі фахової передвищої освіти йшлося сьогодні на нараді з керівниками закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області, яка відбулася на базі Державного вищого навчального закладу «Чернівецький коледж дизайну та економіки» за участі в. о. директора Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Ірини Ісопенко, завідувача сектора координації діяльності вищих навчальних закладів та науки Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Михайла Павлюка, голови Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області Алли Гапей, завідувача відділу моніторингу КУ «Навчально–методичний центр якості освіти та координації господарської діяльності у навчальних закладах області» Любов Якименко.

Розпочалося засідання зі вступного слова в. о. директора Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Ірини Ісопенко. Ірина Юліанівна наголосила на важливості плідної співпраці між Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та керівниками закладів фахової передвищої освіти, на важливості підвищення якості освіти, посилення навчальної та виховної роботи. У своєму виступі Ірина Ісопенко зупинилася також на питаннях фінансування оплати праці та підготовки закладів освіти до роботи в осінньо–зимовий період.

Завідувач сектора координації діяльності вищих навчальних закладів та науки Департаменту освіти і науки Михайло Павлюк виступив з питання виконання регіонального замовлення технікумами та коледжами під час вступної кампанії 2019 року.

Любов Якименко, завідувач відділу моніторингу КУ «Навчально–методичний центр якості освіти та координації господарської діяльності у навчальних закладах області», ознайомила учасників засідання з особливостями проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних дисциплін в поточному навчальному році. Крім того, Любов Володимирівна повідомила статистичні дані й результати проходження студентами ДПА у формі ЗНО минулих років, перспективні плани та зміни, що заплановано розпочати з 2021 року.

З питань правових, організаційних і фінансових засад функціонування технікумів і коледжів у системі фахової передвищої освіти виступила голова Ради директорів Алла Гапей.

Тема сьогоднішньої зустрічі викликала жваве обговорення та дискусію.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38