6 Грудня 2020
Відбулася ІX Всеукраїнська школа з фінансового та банківського права

Як з користю провести свій вихідних день у колі людей, які з тобою на одній хвилі – знають студенти третього курсу економічного відділення Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну, які 5 грудня взяли участь у ІX Всеукраїнській школі з фінансового та банківського права.

Для них це можливість поповнити свій багаж знань актуальною інформацією у сфері фінансів і права, познайомитися з фахівцями з різних куточків України.

Цього року однією із топових стала тема: «Податкова амністія: pro&con». Було порушено головним чином вузлові світоглядні та методологічні питання проблеми, зокрема: податкова амністія як ціннісний виклик суспільству; кому потрібна податкова амністія, найефективніші світові підходи до здійснення податкової амністії та потрібна вона чи ні, а якщо так, то яка і що й кому вона принесе? Розглянуто практичний досвід у оскарженні результатів податкових перевірок компаній, що провадять свою діяльність у різних сферах економіки. Також порушено тему української системи торгівлі викидами парникових газів, альтернативі вуглецевому податку. Йшлося й про досить нову для України проблему «Закон про «спліт»: просто про складне». Закон передбачає так званий «спліт» – ліквідацію Національної комісії з регулювання ринків фінансових послуг та розподіл повноважень з регулювання фінансового ринку між Національним банком та Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку. Одним із спікерів було порушено надзвичайно актуальну проблематику «Питання зловживання правом у фінансових правовідносинах». Завершилася школа виступом на тему: «Фінансовий моніторинг: шкода чи рука допомоги для бізнесу» та навчанням студентів азам аналізу цікавого практичного кейсу.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38