30 Березня 2021
Відбулася атестація здобувачів вищої освіти

Сучасна фахова освіта – це не лише лекції, семінари і заліки. Хоча перейняття досвіду і технік роботи у найкращих практиків галузі є надважливим етапом. Щоб отримати необхідні навички потрібне цілковите занурення у професію: бачити як все працює зсередини, відмічати досягнення і слабкі сторони індустрії, розуміти взаємозв’язки і взаємовпливи із суміжними професіями, вчитись на чужих помилках, пробувати самим, помилятися і знову пробувати, набуваючи власний досвід.

Власне, це і демонстрували в процесі захисту дипломних проектів студенти заочної форми навчання спеціальності «Моделювання та конструювання виробів легкої промисловості», який днями відбувся в Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну.

Екзаменаційна комісія у складі голови комісії Еліни Мельничук – заступника генерального директора ТДВ «Трембіта», Миколи Пекарського – директора коледжу, Лілії Навольської – заступника директора з навчальної роботи, викладача фахових дисциплін, Ольги Віхрової – голови циклової комісії моделювання та конструювання виробів, викладача фахових дисциплін, Тетяни Червінської – викладача фахових дисциплін, ознайомилася із представленими дипломними проектами. Студенти презентували власні моделі жіночого, чоловічого та дитячого одягу. Дослідивши напрямок сучасної моди вони представили ряд моделей–аналогів і пропозицій, виконали креслення базової та модельної конструкцій швейних виробів, розробили комплекти лекал в натуральну величину, підібрали весь пакет необхідних матеріалів для виготовлення одягу, склали технологічну послідовність пошиття в умовах індивідуального чи малосерійного виробництва, виконали раціональні експериментальні розкладки, розрахували собівартість виробу та основні техніко–економічні показники виробництва. Актуальними були дипломні проекти на теми екологічної сертифікації продукції легкої промисловості та eco–friendly знаків в системі екологічного маркування.

Атестацію здобувачів вищої освіти провели дистанційно (у синхронному режимі) на платформі Zoom із забезпеченням надійної автентифікації випускників. Мультимедійні презентації доповідачів вирізнялись змістовністю, науковістю та практичною доцільністю.

Вітаємо наших випускників із завершенням навчання та бажаємо їм професійних досягнень і впевненості у своїх силах!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38