27 Червня 2021
Відбулася атестація здобувачів освіти

З 22 по 26 червня в Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну проведено атестацію здобувачів освіти галузі знань 07 Управління та адміністрування спеціальностей 071 «Облік та оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Комплексні екзамени за фахом проходили у два етапи – теоретичний, у вигляді тестування, під час якого студенти продемонстрували свої знання з обліку, оподаткування, аудиту, фінансів, банківської справи, бюджетного процесу та страхування. Другий етап – практичний, який передбачав розв’язок практичних завдань з відображення операцій на рахунках бухгалтерського обліку, проведення фінансових розрахунків, заповнення первинної документації, аналіз фінансової звітності підприємства, банків та страхових компаній.

Голова комісій комплексного екзамену за фахом «Фінанси, банківська справа та страхування», керівник відділення АТ КБ «ПРИВАТБАНК» Наталія Гуцул та голова комісії комплексного екзамену за фахом «Облік і оподаткування»,  засновниця і директор бухгалтерської аутсорсингової компанії ТОВ «ОПОРА ГРУП» Ірина Глопіна відмітили високий рівень знань, умінь, навичок і професійних компетентностей студентів, набутих під час навчання.

Наталія Гуцул запросила на роботу у територіальні відділення випускників Марію Драганюк, Дмитра Дущака, Єлизавету Леснікову, Єлизавету Самараш, Влада Харабару.

Ірина Глопіна також зазначила, що рада буде бачити студентів у складі колективу своєї компанії та надала можливість безкоштовного доступу до базового курсу з ведення бухгалтерського обліку трьом найкращим студенткам Аліні Губчак, Владі Негрій та Таїсії Яцко.

Підбиваючи підсумки, голови комісій відзначили високий методичний та організаційний рівень та засвідчили готовність Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну здійснювати фахову підготовку спеціалістів за зазначеними спеціальностями.

Викладачі циклової комісії обліково–фінансових дисциплін вітають Вас, дорогі випускники, із завершенням навчання та бажають Вам професійних здобутків!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38