9 Лютого 2024
Участь в роботі студентського круглого столу

Студенти другого та третього курсів економічного відділення разом з викладачами фінансово-облікових дисциплін Наталкою Кучінік та Ольгою Залевською на запрошення кафедри фінансів, обліку і оподаткування Чернівецького торговельного-економічного інституту ДТЕУ взяли участь в роботі студентського круглого столу на тему «Цифрові технології обліку, аналізу та аудиту в контексті відбудови економіки України».

До роботи студентського круглого столу долучилися експерти-практики. Директор ТОВ «Smart IT» Долгий Володимир поділився власним досвідом розробки та впровадження централізованого збереження інформації «Smart village»; Романчук Алла – business analyst компанії True item, яка окреслила основні особливості роботи з інформатизації бізнесу та роботи нових онлайн сервісів для ведення обліку.

Дослідження на тему «Облік роздрібних продажів в програмі Remonline» представила Марія Фірчук, – випускниця спеціальності «Облік і оподаткування» (ОПП «Облік і оподаткування») Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну, яка наразі здобуває вищу освіту.

Приємно спостерігати, як випускники продовжують активно займатися науковою діяльністю, яку розпочали ще в коледжі та здобувають неабиякі результати в цьому напрямку.

Вдячні організаторам та учасникам круглого столу за розгляд та обговорення актуальних питань щодо цифровізації напрямків управління та адміністрування, за подані пропозиції щодо активізації наукових досліджень даної теми та подальшої співпраці!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss