20 Лютого 2023
Студенти здобули перемогу у відкритому Всеукраїнському турнірі з фінансової грамотності

Вітаємо студентську команду Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну «FinCher» та їх тренерів – викладачів Світлану Душенко та Анну Чепишко із перемогою у відкритому Всеукраїнському турнірі з фінансової грамотності «FinCup-2022», який проводився з метою створення основ для підвищення фінансової грамотності студентської молоді, як необхідної умови підвищення рівня та якості життя.

Організаторами масштабної науково–освітньої події виступили Міністерство освіти і науки України, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна та громадська організація «Діловий клуб «Партнер». Діяльність учасників національного проєкту з фінансової грамотності координувала Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України.
 
За результатами трьох турів Всеукраїнського турніру з фінансової грамотності «FinCup–2022» команда «FinCher» серед 44 команд закладів вищої освіти виборола призове місце та нагороджена дипломом ІІІ ступеня.
 
За високий рівень підготовки команди–переможця тренерки Світлана Душенко та Анна Чепишко отримали особисту подяку від організаторів конкурсу.
 
Учасники команди «FinCher» та їхні наставниці висловлюють слова щирої вдячності організаторам відкритого Всеукраїнського турніру з фінансової грамотності «FinCup–2022» за реалізацію на високому рівні важливого освітнього проєкту, який об’єднав навколо поняття фінансової грамотності небайдужу молодь з різних куточків України і навіть з–за її меж.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38