18 Березня 2024
Студенти відвідали UKRSIBBANK BNP Paribas Group міста Чернівці

Студенти другого курсу Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну, що здобувають освіту за освітньо–професійною програмою «Фінанси, банківська справа та страхування» разом із викладачем фінансів та банківських операцій, доктором філософії в галузі економіки Сергієм Котельбаном відвідали відділення UKRSIBBANK BNP Paribas Group міста Чернівці.

👥 Працівники банку гостинно зустріли студентів, ознайомили їх зі структурою відділення, особливостями роботи та завданнями кожного з відділів банківської установи, функціональними обов’язками спеціалістів. Студенти також отримали інформацію про банківські операції та банківські послуги, які надаються клієнтам банку, про розрахунково-касове обслуговування та роботу відділення преміум сегмента.

🖥️ Проведення практичних занять безпосередньо у відділенні банку є одним з методів навчання, що дозволяє закріпити теоретичні знання, сформувати професійні вміння, спеціальні компетентності та покращити результати навчання.

🙌 Вдячні нашим партнерам з UKRSIBBANK BNP Paribas Group міста Чернівці за актуальну дискусію про виклики української банківської системи в умовах повномасштабної війни з майбутніми фахівцями банківського сектору, які здобувають фахову освіту в Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну.

#ГраНавчанняДобробут
#GMWUkraine2024
#ProtectYourMoney
#SecureYourFuture
#GMW2024


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss