18 Березня 2024
Шлях від мрії до успішної власної справи

В Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну відбувся мотиваційний грошовий практикум від топової спікерки, бізнес–наставниці, коучині, засновниці Darchuk Consulting, експертки з жіночого підприємництва в Дія.Бізнес та авторки проекту «Незалежна», – Галини ДАРЧУК.

👥Активний та насичений діалог проходив зі студентками щодо важливості фінансової незалежності жінки, а також кроків, які необхідно зробити для досягнення фінансового успіху в житті. В аудиторії наставницею жіночого підприємництва було піднято актуальні питання щодо того, навіщо дівчині мати власні гроші й бути фінансово незалежною в теперішній час, які є можливості отримати фінансову стабільність в житті.

Галина Дарчук познайомила присутніх із квадрантом грошового потоку, акцентувала увагу на важливості визначення власного правового статусу, наголосила на необхідності постійного навчання та інвестування в себе. Студенти обговорювали з бізнес–наставницею основні три закони грошей, найбільше приділивши уваги правилу «спершу заплати собі». Коучиня пропрацювала з присутніми вміння ставити фінансові цілі та мету, шукати шляхи їх реалізації. Акцентувала увагу на важливості формування сильного оточення навколо себе, пошуку людей, що надихають, з якими буде хотітися зростати та процвітати. Особливою віддачею учасників заходу стало обговорення мрій, які в них є. Коучиня дала пораду, що важливо прописувати свої мрії задля того, щоб отримати ресурси на їх реалізацію, а також прислухатися до себе, відшукувати власні сильні сторони та вчитися монетизувати їх.

Разом з аудиторію обговорили й помилки, які допускаються у «фінансовому» житті, як вони впливають на подальше формування особистості, наскільки важливо вміти їх перетворювати на досвід, щоб не повторювати надалі.

Наостанок Галина Дарчук дала цінну пораду: «щоб мати більше – треба хотіти більше та не погоджуватись на менше у бізнесі та житті»!

#ГраНавчанняДобробут
#GMWUkraine2024
#ProtectYourMoney
#SecureYourFuture
#GMW2024


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss