13 Грудня 2021
Студенти стали учасниками Х Школи з Фінансового та Банківського права

Першим спікером була Оксана Швець – завідувач юридичним сектором Головного управління ДПС у Чернівецькій області, Уповноважений представник контролюючого органу у адміністративних, господарських та загальних судах. Оксана Іванівна ознайомила учасників школи з ключовими аспектами правового регулювання податкової амністії.

Серед висвітлених нею питань: поняття та природа одноразового добровільного декларування, гарантії суб‘єктів декларування, особливості нормативно-правового регулювання найбільш спірних моментів у цій сфері.

Наступним спікером був партнер юридичної фірми Asters, високо рекомендований експерт у сфері банківського права, визнаний спеціаліст у сфері банківського та фінансового права – Роман Степаненко, який розповів студентам про фінансування під страховку Експортно-кредитного агентства.
Ще одним спікером виступила Емілія Курило – юристка Axon Partners, якою розкрито тему ризиків нереальних операцій для бізнесу, а також розглянуто Case-study. Студенти дізналися про господарські операції, операції зі статусом нереальних, їх вплив на бізнес та уникнення нереальності, а також розібрали практичний кейс.
Темою виступу спікера Тараса Проданюка, який є виконавчим директором аналітичного центру ADASTRA, делегатом Європейського Молодіжного Парламенту, дослідником канадського аналітичного центру Canada Global Affairs Institute, засновником Бізнес-центру ІМВ КНУ та головою Центру Кар’єри ІМВ, була макрофінансова стабільність України, в контексті якої спікер торкнувся питань бюджету України, кредитування та підтримки МВФ, нової економіки COVID-19, а також ролі молоді в даному секторі.
Заключним був виступ Наталії Буднікевич – практикуючого банкіра з понад 15-річним досвідом, 12 з яких на посаді директора АТ Альфа Банк Чернівці. Наталія Василівна розкрила корисні, а головне практичні аспекти теми фінансового шахрайства, що викликало зацікавленість серед учасників школи, а також надала чимало практичних порад.
Участь у Школі Фінансового і Банківського права дала можливість поглибити знання та навички під час проходження навчальної практики, стане міцною основою для подальшого вивчення правових дисциплін за фахом.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38