22 Жовтня 2023
Студенти і викладачі взяли участь у бізнес-форумі LadyFest

Студенти та викладачі Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну взяли участь у бізнес–форумі LadyFest, що проходив 21 жовтня. Захід організовано в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП».

Організатором заходу є українська платформа «Жінки в бізнесі», яка сприяє об’єднанню українських жінок–підприємиць, жінок–лідерок, які сьогодні будують нову Україну.

Студенти демонстрували колекцію жіночого етнічного вбрання з елементами ремізного ткацтва «Дерево життя», знайомилися із успішними засновниками брендів одягу та дизайнерами України.

🎤 Однією із спікерок стала Світлана Теренчук – власниця авторської дизайн-студії одягу, художниця, творець картини «Біологічна зброя України» з темою «Творчість як бізнес. Бізнес як творчість», поділилася як зуміла створити успішну кар’єру дизайнера та як справлятися із падіннями та невдачами у творчій діяльності.

🎤 Анна Бец та Анастасія Дзюба – співзасновниці бренду MustHave, присвятили свій виступ темі «Розвиток фешн бренду. Закулісся власного виробництва», розкрили секрети успішного розвитку бренду та поділилися наскільки важливі знання з ведення бізнесу; обидві здобували освіту за напрямом «Управління та адміністрування», що дало можливість розбиратися у всіх питаннях ведення власної успішної справи.

🎤Спікерками заходу виступити також Оксана Мельникович – співвласниця бренду «Mola» та «Sabel», Оксана Єсипчук – засновниця клініки «Naturel», Надія Лисецька – президентка Business People Club, Яна Дімітрова – директор ТОВ «Гойра Груп» та інші успішні підприємиці, які ділилися стратегіями в бізнесі, розкривали питання партнерства в бізнесі та презентували позитивні кейси жіночого підприємництва на Буковині.

🙌 Висловлюємо слова вдячності Галині Дарчук – директорці ТОВ «Дарчук консалтинг», регіональній керівниці платформи «Жінки в бізнесі», менторці та стейкхолдеру за запрошення на неймовірний LadyFest в Чернівцях!

Фото #DIMADANKEVICH


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss