4 Листопада 2021
Студенти досліджували заклади освіти у сфері моди та дизайну

Студенти-франкофони технологічного відділення коледжу разом з викладачем іноземних мов Крістіною Зиковою досліджували провідні європейскі заклади освіти в сфері моди та дизайну одягу. Визнаними лідерами в сфері моди та дизайну незмінно залишаються Італія, Франція та Велика Британія, профільні навчальні заклади яких пропонують здобути високоякісну освіту.

Провідну позицію у навчанні майбутніх дизайнерів займає відомий інститут моди та дизайну Istituto Marangoni, кампуси якого знаходяться у Лондоні, Мілані та Парижі. Англійська освіта в області мистецтв, моди та дизайну також не здає позиції роками. Центральний коледж мистецтва та дизайну імені Святого Мартіна – коледж в Лондоні, що входить до складу Лондонського університету мистецтв. Заснований 1854 року коледж є одним з найстаріших навчальних закладів із дизайну у світі. Не лишається позаду і Франція з низкою відомих навчальних закладів, серед яких можна виділити ESMOD (l’Ecole Supérieure des Arts et techniques de la Mode), першу в світі школу моди і дизайну, засновану Алексісом Лавіном.

Усі згадані вище навчальні заклади у сфері моди та дизайну пропонують навчання англійською мовою, або мовою країни, де знаходиться навчальний заклад (французькою, італійською). Для вступу необхідно надати портфоліо, оформлене за вимогами навчального закладу, та сертифікат на знання іноземної мови, а також пройти співбесіду.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38