29 Лютого 2024
Спортивні досягнення

Жага спортивних перемог: в обласних змаганнях з настільного тенісу перемогли представниці Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну

28 лютого відбулися змагання з настільного тенісу в рамках Обласних спортивних ігор серед студентів закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області. Змагання з настільного тенісу довели – наші студентки Олена Вакараш та Маріна Ткачук не тільки опановують фундаментальні науки, а й мають неабиякі спортивні досягнення. Постійна робота над собою і регулярні тренування дали свої плоди – змагаючись за тенісним столом, дівчата впевнено перемагали своїх суперниць.

На перший погляд, теніс – доволі проста гра. Здається, що ж там вартує помахати ракеткою. Та насправді все не так легко. Потрібно вміти думати. Водночас це варто поєднувати з вмілими рухами рук, жонглювати маневрами, гарно володіти тілом. Не менш важливо прораховувати силу удару та траєкторію польоту м’яча.

Справжні баталії розгорнулися у фіналі змагань: Олена Вакараш поступилася суперниці і зайняла 2 місце в особистому заліку, Маріна Ткачук в особистому заліку посіла 3 місце. У командному ж заліку дівчата зайняли 1 місце. Цей результат – доказ того, що регулярні тренування приносять результат!

Вітаємо наших талановитих спортсменів та бажаємо їм подальших звершень і перемог!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss