14 Жовтня 2020
Слава Україні! Слава її героям-захисникам!

14 жовтня – на величне свято Покрови Пресвятої Богородиці – тепло і сердечно вітаємо Вас із Днем захисника України! У літописі подвигів нашого народу було чимало ратних подій і дат, гідних стати святом. Проте, ще із давніх часів саме Покрова обрана як день мужніх лицарів – українських козаків. Це – не просто державне свято, це – справді всенародне вшанування наших нескорених та відважних захисників.

Варто наголосити також, що у цей день ми традиційно відзначаємо річницю створення Української повстанської армії – військово-політичної формації національного визвольного руху, що зробила неоціненний внесок у боротьбу за Українську незалежну державу.

Особливого звучання й драматизму набуває це свято зараз, коли наші воїни зі зброєю в руках відстоюють незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України у війні з російським агресором. Всі, як один, українці стали захист своєї Батьківщини. На поклик серця долучилися до цієї шляхетної патріотичної справи також випускники Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну. Чимало з них брали безпосередню участь у військових діях, а ще більше проводили щоденну самовіддану волонтерську діяльність, збираючи кошти на потреби війська.

Сьогодні ми з болем у серці вшановуємо пам’ять випускника коледжу – бійця 128-ої гірсько–піхотної бригади Вадима Ситнікова, який поклав свою голову на вівтар нашої перемоги. Боротьба за незалежність України триває!

Збережемо і примножимо славу наших мужніх героїв! І нехай назавжди закарбуються в пам’яті та серці слова присяги українських патріотів: «Батьківщині будь вірним до загину, нам Україна – понад усе!».

Слава Україні! Слава її героям-захисникам!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss