18 Квітня 2020
Привітання директора коледжу з нагоди Великодніх свят

У житті кожної української людини величне і світле свято Воскресіння Христового особливо шановане та значиме. Й не тільки тому, що приходить до нас із радісною, квітучою та теплою порою року – весною. Це – насамперед символ перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією.

Цього року, уповільнивши шалений темп життя, поруч зі своїми найріднішими, маємо нагоду глибше пережити Христове Воскресіння. По–новому переосмислити значимість традицій і правдивої віри в нашому житті.

Та незмінними залишаються надія і впевненість у перемозі любові над злом. «Не бійтеся!» – слова, з якими Ісус неодноразово звертався до Своїх учнів – сьогодні для нас звучать по-особливому, адже, як ніколи раніше, потребуємо цієї підтримки.

Наша фізична самоізоляція не дає права відмежовуватися від переживань і болю ближніх. Поруч із нами є чимало тих, для кого цей Великдень, як сказав Папа Франциск, буде часом самотності й тривоги. Тому сьогодні маємо глибше відчути потребу тих, хто опинився в скруті й підтримати їх.

Ми маємо чимало традицій, пов’язаних із Великоднем: з року в рік зустрічаємося у Світлий тиждень, вітаємо один одного, спільно радіємо Христовому Воскресінню… Цю радість ніхто й ніщо не здатен зупинити! Тож, незважаючи на деякі обмеження, ми не зупинимося в своїх щиросердечних вітаннях і поділимося світлою звісткою найвеличнішого свята, але зі своїх домівок.

Нехай у Ваших родинах ніколи не бракне любові, хай Ваші домівки будуть наповнені щастям, радістю й достатком. Нехай воскреслий Христос благословить нашу країну миром і процвітанням!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Директор коледжу Микола Пекарський


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss