23 Лютого 2024
Новітня історія: десять років незламності

22 лютого на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулася Регіональна науково–практична конференція «Новітня історія: десять років незламності», приурочена 10–ій річниці Революції Гідності.

Організаторами заходу стали Чернівецька обласна рада, Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної (військової) адміністрації, Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

Серед учасників конференції – представники обласної влади, працівники Інституту післядипломної педагогічної освіти, провідні науковці та освітяни, громадські діячі. Також на заході були присутні дружини буковинських Героїв Небесної Сотні Василя Аксенина та Олександра Щербанюка, пані Тетяна та Наталія, які поділилися власними спогадами.

Під час роботи було обговорено чималу кількість важливих питань і викликів сьогодення, що стосувалися розбудови громадянського суспільства та його ролі у формуванні української ідентичності, національно-патріотичного виховання в умовах сьогодення, формування медіаграмотності підростаючого покоління в умовах воєнного стану.

Участь у роботі конференції також взяв і викладач Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну, член Національної спілки краєзнавців України Микола Семенюк. Микола Степанович розповів про діяльність історико-краєзнавчого гуртка «Дивопошук», що діє в коледжі впродовж декількох років, його здобутки та подарував бібліотеці Інституту післядипломної педагогічної освіти власні дослідження.

До запланованого електронного збірника Регіональної конференції, що незабаром буде розміщено на сайті Інституту післядипломної педагогічної освіти, увійде матеріал про діяльність гуртка «Дивопошук», який підготували викладачі Микола Семенюк і Марина Юзефович.

Фото Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області

 


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38